Şimdi Ara

ebay den nasıl alışveriş yapabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ebayden gitar almak istiyorum fakat şuana kadar hiç bu siteyi kullanmadım. alış prosedürleri, iletişim, kargo, ödeme gibi ana konularda yardımcı olabilecek, daha önceden tecrübesi ve bilgisi bulunan arkadaşların yardımlarını en kısa zamanda bekliyorum.

• ebaydan ben de hiç almadım dealextreme, imzamdaki buyincoins, focalprice gibi sitelerden aldım ama ebay nasip olmadı. Satıcının puanı önemliymş, kargoda da turkey yazmasına dikkat etmek lazım herhalde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: terbiyesüzcanavar

ebaydan ben de hiç almadım dealextreme, imzamdaki buyincoins, focalprice gibi sitelerden aldım ama ebay nasip olmadı. Satıcının puanı önemliymş, kargoda da turkey yazmasına dikkat etmek lazım herhalde..

evet kargoda heryere gönderim yapıyor olması gerekiyor sanırım bir yerde daha okumuştum bunu
  • shipping bölümünde worldwide yazması gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Bones

shipping bölümünde worldwide yazması gerek

paypal ile de ilgili bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?
  • UP
  • Beyler yok mu yardımcı olabilecek birileri?
  • Önce Paypal hesabının olması lazım.Sonra ebay'e üye olman lazım.Sonrada satın alabilirsin
  • Alımda yardımcı olabilirim ben isteyene.
    İlgilenen olursa özel mesaj atabilir bana.(yalnız baştan belirteyim sadece yekpare gitar getirmiyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: icarusdream

Alımda yardımcı olabilirim ben isteyene.
    İlgilenen olursa özel mesaj atabilir bana.(yalnız baştan belirteyim sadece yekpare gitar getirmiyorum)

istediğim gitar yekpare malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diablo*

quote:

Cahilligimi bagislayin da yekpare nediR?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rammstein -- 16 Temmuz 2011; 6:40:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bballa23

quote:

quote:

Cahilligimi bagislayin da yekpare nediR?

tek parça

• quote:

quote:

Yekpare gitarlar yurtdışından gelirken hasar görme ihtimali oluyor.Büyük risk yani.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.