Şimdi Ara

ECZACILIK MI ? FTR Mİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
2
Favori
2.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR SEBEBLERİYLE BİRLİKTE SİZCE HANGİSİ ? KARARSIZ OLAN BÜYÜK BİR KİTLE VAR

• Odyoloji,ergoterapi,dil ve Konusma terapistligi bunlara bi bak bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizimkoyunmetalcisi

Odyoloji,ergoterapi,dil ve Konusma terapistligi bunlara bi bak bence
    hocam onlar hiç sıcak gelmiyor ya ısınamadım bir türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: vermallen

hocam onlar hiç sıcak gelmiyor ya ısınamadım bir türlü

Alıntıları Göster
    up up up
  • ya bir doktor abiyle konşmuştm. eczacılığa gidip bırakan çok oluyrmş ama ftr de çok zor okumasıda çalışması da . ftr'de çalışma olanağn daha fazla demşti. sıralaman kaç ?
  • Eczacılık bence ftr bana çok sıkıcı geliyor yaşlılarla ilgilenceksen çoğunlukla onlara egzersiz verceksin falan falan ama eczane açarsın kendine kendi işinin patronu olursun ve eczacılığın alabı daha geniş
  • DR.house 1995 kullanıcısına yanıt
    26k çok karasızım ne yapağımı bilemiyorum
  • Eczacılık
  • vermallen V kullanıcısına yanıt
    bnce ikisinin tanıtım videoları izle hangisi sana sıcak geliorsa onu yaz. anlaşılan sende tıp veya diş isteyp başka meslek düşünemeyenlerdensin. çok acımasız bi dünya , zor olsada yapacak bişey yok kardeşim, istanbulda oturuyrsa %50 diş yaz,sonrasnda fazlasyla ailene verirsin.mesleğinizi severek yapınız..
    istanbuldayım çok pahalıya valla o kadar durumum yok
  • Eczacılık kesinlikle. Eczacılar öyle bilinenin aksine sadece eczane açmıyor ilaç şirketlerinde oldukça iş imkanı var labaratuarda çalışabilirsin ve şimdi spor eczacılığı vb givi alanları getirmek için eczacı odası öneri verdi takımlara bile girilebilinir okuyunca fark edersin eczacılık bir bilimdir ftr okuyup senin yaptığını komşum da yapar bel kıtırdatıyorsun diyen hastalardansa hastalıklara çare olacak ilaçları araştırmak bitkilerden elde edilen etken maddelerin mucizevi etkilerini görmek daha iyidir
  • İst Üni ftr mezunu tanıdığım 3500 tl maaşla işe başladı. Ecza bölümü hakkında bilgim yok
    bnde mersindeyim, bizimkilere baya yüklenecm ama napalım bana ev araba alıcaklarna meslek almaları daha mantıklı. gerçi mesleğide zor alıorlar 21kya %50 tıp bile gelmior 4. yılım olmasa 1 yıl daha denerdim ama bende tükendm artık
    4 yıl mı naptın hocam sende devriş sabrı varmış
  • bozukradyoo B kullanıcısına yanıt
    eczacılarada bakkal diyolar anlamadım bu kadar kötülenen iki meslek grubu görmedim kafam iyice karıştı
    bende tıp aşkı var. bu mesleği deli gibi istiorm. ygs den bi gün önce sorun yaşadm yoksa şu an en kötü 11kdaydm kısmet değilmş, bu yıl inanıyrdm. ama yıllar arttkça insan en ufak şeyde psikolojkmen çöküor.
  • Eczacılığa uzmanlık geliyor o yüzden eczacılık
  • İki meslek de bana göre hakkettiği değeri görmüyor ama eczacılık biraz daha saygın eczacı odası toplulukları haklarına sahip çıkan daha çok kesim var mesela baş hemşirelik falan var hastanelerde ama fte çalışanları sağlık personeli olarak geçiyor hastanede düşün sen o kadar emek ver hastanede doktor hemşire ve diğerleri desinler ben istemezdm açıkçası o çileye
  • Caylar4oldu kullanıcısına yanıt
    tam olarak ne oluyor bu uzamanlık uzman eczacı ne iş yapar ?
  • bozukradyoo B kullanıcısına yanıt
    maaşlarıda çok düşük 2 yıllık okuyanlarla aynı parayı alıyolarmış neredeyse çok fark yokmuş
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.