Şimdi Ara

Ekran Gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarı açtığımda ekran gelmiyor ekran kartımı yandı dedim üst girişe taktım fayda yok ram leri değiştirdim hdd i değiştirdim yine fayda yok bilgisi olan arkadaşlar yardımınızı bekliyorum. (Farklı monitörde denedim)

• Klavye'nin ışıkları yanıyormu veya anakart üzerinde bulunan speakerden ses geliyormu geliyorsa nasıl bir ses geliyor biraz bilgi verirsen yardımcı olmaya çalışayım
  • S.gundogmus07 S kullanıcısına yanıt
    Ses gelmiyor ilk açılışta üç ışık yanıyor sonra sönüyor copslocka bastığımda yanmıyor
  • Anakart pert
  • alpayburak kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar sorunsuz çalışıyordu söktüm diğer eve taşıdım kurup açtım bu sorun ortaya çıktı
  • Kardeşim şöyle diyim sana bu sorun ram ya da ekran kartıdır. Cevabı başka yerde arama harici denedim diyorsun sroun yine aynı bu anakart üzerindeki çıkışların çalışmadığını gösterir
    ramleri söküp dene cihaz ekranı gelecek mi eğer gelirse sorunu bulmuş olursun.
  • alpayburak kullanıcısına yanıt
    Denedim ama sonuç aynı
  • O zaman daha tatmin edici bir cevap aramam anakartın arızalı
  • Ekran kartını sök anakarta tak onboard acmayı dene bi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence anakartın güç kaynaklarına takılan kabloları bir kontrol et derim fark etmeden bir kablo eksik yada tam oturmamis olabilir

• Büyük ihtimal bir parça tam oturmadı. Benim işlemcide 1 pin yamulduğu için aynı sorun olmuştu

• M1Abrams kullanıcısına yanıt
    Tüm kabloları söktüm tekrar taktım fayda yok arkadaşlar
    Ekran kartını söküp onboardı denedim olmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.