Şimdi Ara

Ekran Kartı Sürücüsünü Yükleyince Başlangıç Ekranından Sonra PC Siyah Ekran Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bilgisayarım 1 ay öncesine kadar mavi ekran veriyordu. Sorunun ramden olduğunu anladım . Ram in birini çıkartınca düzeldi. 1 aya yakındır 4 ram ile idare ediyorum . Geçen hafta bo 2 oynarken oyun takıldı ve pc siyah ekranda kaldı pcyi açamadım sadece güvenli modda açıldı . Sonra format attım şimdi ise pc yi sadece güvenli modda ve ekran kartı sürücüsünü yüklemeden kullanabiliyorum. Ekran kartı sürücüsünü yükledikten sonra yeniden başlatınca pc yükleme ekranından sonra takılıyor ve siyah ekranda kalıyor . Sizce sorun nedir ? Şu anda işlemcinin ekran kartını kullanıyorum.ekran kartını söktüm kasadan. Benim anlamadığım bu zmana kadar sapasağlam çalışan ekran kartı ram in bir tanesini çıkardıktan 3 4 gün sonramı arızalanıyor yoksa sorun donanımsal bir şey mi ?

Yardımlarınıza muhtacım....

• Ömeroviç Ö kullanıcısına yanıt
    güç kaynağında sorun vardır tam sistemi yazın
  • aynı sorun benim başıma geldi ekran kartı pert dostum hd 6950 vardı bende . sürücüyü yüklemedigim zaman giriyordu sürücü yüükleyince masaüstünü göstermiyordu
  • RAM 8 gb corsair Vengaence 2x4
    EKRAN KARTI Sapphire HD 6850
    İŞLEMCİ i5 3470
    Gigabyte z77-d3sh
  • Ömeroviç Ö kullanıcısına yanıt
    ekran kartı bozulmuştur
  • Dikkat edin bu aralar amd kartlar çok fazla bozulmaya başladı neredeyse her gün konu açılıyor bence kasıtlı yapılan bir şey driverlar ile
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.