Şimdi Ara

ekran kartımın oyunda çalışmaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim 128 mb ati radeon 9200 series bir ekran kartım var ama bir online oyunda ekran kartınız eski desteklemiyor diye hata veriyor oysaki oyunun gerekliliklerinde radeon 7000 sis315 veya üstü yeterli görünüyor. ekran kartları konsunda bir bilgim yok ama herelde 9000 daha iyi bir seridir. (ayrıca bir çok dgrafik isteyen oyunuda çalıştırabiliyorum) bu problemi nasıl aşabilirim?

yardımlarınıza şimdiden teşekkürler...

• Çalıştıramadığınız oyunun adını belirtirseniz daha iyi olur.. Sadece bahsettiğiniz oyun için geçerliyse kartınız gerçekten yetmiyor olabilir, min. seçeneklere aldanmayın.

Ayrıca driver güncel mi?
    Ben radeon 9550'de böyle bir sorun yaşamıştım. Eğer Cd'deki driver'ı kuruyorsanız kaldırıp Ati Catalyst 6.11 kurun, öyle deneyin bir de..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aloneaqle -- 7 Aralık 2008; 18:44:56 >
  • şimdi yeni driverı kurmaya calısyorum bu sefer .net yok dedi, onu buldum onun kurulumunda sorun cıkıyor, sorunlar yumagına dondu bu durum :)
  • Netframe die arattırıp indirirseniz işinize yarar

burdan da kartınızı bulup uygun driveri indireblrsinz..

http://ati.amd.com/support/driver.HTML
  • sorun ekran kartımın sürücüsyle ilgiliymiş, güncelleyerek çözebildim, yardımlarınız için teşekkür ederim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.