Şimdi Ara

Ekran kartının fanı delirdi!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekran kartımın fanı sabahları pc yi yeni açtığımda delice sesler çıkarıyor ama belli bir süre sonra duruyor bu ses...Herhangi bir sorun teşkil edrmi? Ekran kartımı değiştireyim mi?

• sök içindeki tozu al derim. bi sorun olmaz sadece kirlenmiş veya yongalar genleşmiş olabilir.
  • bi sorun olmaz. bizim bilgisayardaki güç fanı da öyle yapıyordu. kalem sokup deşeledim, düzeldi;)
  • KARDEŞ BÜYÜK İHTİMAL TOZDANDIR YADA ŞÖYLE YAP FANIN ORTA KISIMINDA ETİKET VAR ONU SÖK SONRA ORTASINDA Bİ MİL VAR O MİLİN UCUNA AZ Bİ GRES ÇAL DÜZELİR GERÇEKTEN BENİM BAŞIMADA GELMİŞTİ FANIN MİLİNİ YAĞLADIM DÜZELDİ.
  • Soğuk nedeniyle de ilk açılışta fanlardan ses gelebiliyor. O tür sesleri genellikle kış aylarında duyabilirsiniz. Fan bir süre çalışıp ısınınca ses kesiliyordur. Büyük ihtimalle bir soruna yol açmaz.
  • Aynı şey her sabah bende de oluyo..
    Benim bilgisayarı değiştirmenin zamanı geldi heralde..

Aslında bi ekran kartı birde yeni bir anakart alsam süper olacak.
    Birde işlemci..

Bu 3 özellik ne kadar tutar acaba..

İşlemci p4 core dou 2..
    Ekran kartı Geforce 7200gt 256
    Anakart.. walla anakart hakkında bilgim yok..
  • Tozunu temizle, sprey yağ bulabilirsen uygula, bulamassan makine yagıda olur. gres bu iş için uygun gelmedi sanki bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: barbariansss

bi sorun olmaz. bizim bilgisayardaki güç fanı da öyle yapıyordu. kalem sokup deşeledim, düzeldi;)

hehe
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.