Şimdi Ara

ekrandan ses geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar sabah kalktığımda pc yi açtığımda herşey normaldi ama bir dosya açtığımda yada internet sayfası açtığımda ekrandan cızz diye bir ses geliyor ama sadece dosya ve itnernet sayflarında geliyor normal masaüstüne geldiğinde normale dönüyor sebebi nedir başımı ağrıttı bu ses

• biraz once ekranin ust deliklerinden elektrik supurkesiyle tozunu aldim actim pcyi ilk 5 dk birsey yoktu sonradan tekrar ses gelmeye basladi acaba bir muddet kapatsam dinlendirsemmi yardimlarinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exorcist28

biraz once ekranin ust deliklerinden elektrik supurkesiyle tozunu aldim actim pcyi ilk 5 dk birsey yoktu sonradan tekrar ses gelmeye basladi acaba bir muddet kapatsam dinlendirsemmi yardimlarinizi bekliyorum

Kabloları kontrol et aynı sorun bende de vardı
    Kablo yerine tam oturmadığı için cızıldıyor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak1602

quote:

biraz once ekranin ust deliklerinden elektrik supurkesiyle tozunu aldim actim pcyi ilk 5 dk birsey yoktu sonradan tekrar ses gelmeye basladi acaba bir muddet kapatsam dinlendirsemmi yardimlarinizi bekliyorum

Kabloları kontrol et aynı sorun bende de vardı
    Kablo yerine tam oturmadığı için cızıldıyor olabilir.

valla hocam dediklerini yapmistim ama sonuc ayni

• up

• quote:

merhaba arkadaşlar sabah kalktığımda pc yi açtığımda herşey normaldi ama bir dosya açtığımda yada internet sayfası açtığımda ekrandan cızz diye bir ses geliyor ama sadece dosya ve itnernet sayflarında geliyor normal masaüstüne geldiğinde normale dönüyor sebebi nedir başımı ağrıttı bu ses

Monitörü yan yatır

sadece internette ve bir dosya açarken gelmesi ilginç
    hoparlörün fişini çıkart dene [Ciddi]
  • internet ve klasör açtığında beyaz ekran olur o nedenle cızz sesi gelir.beyaz ekranda bu sesi vermeside monitörün ömrünü tamamlamak üzere olduğunu gösterir.garanti varsa hemen servise yolla garanti yoksa açılmayana kadar kullan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.