Şimdi Ara

En çok sevdiğiniz padişah?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
3.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    YAPTIGI OLAYLAR BASİT ŞEYLER DEGİL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihbalkan -- 22 Ocak 2005, 23:08:26 >

• En sevdiğim deil de en üzldüğüm GENÇ OSMAN.
    şaKa Bİ YANA KANUNİ tabiki.Batılıların deyimiyle magnificent suleyman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aguney

En sevdiğim deil de en üzldüğüm GENÇ OSMAN.
    şaKa Bİ YANA KANUNİ tabiki.Batılıların deyimiyle magnificent suleyman
    Fatih Sultan Mehmet
  • quote:

Orijinalden alıntı: byesiler

Fatih Sultan Mehmet

Alıntıları Göster
    FSM,KSS
  • quote:

Orijinalden alıntı: byesiler

Fatih Sultan Mehmet

Alıntıları Göster
    Kanuni Sultan Suleyman
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImmortalPC®

Kanuni Sultan Suleyman

Alıntıları Göster
    YAVUZ SULTAN SELİM
    En kısa tahta kalan ama en çok işi yapan padişah osmanlının ekonomik olarak en üst düzeyde olduğu dönemin hükümdarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihonjin

YAVUZ SULTAN SELİM
    En kısa tahta kalan ama en çok işi yapan padişah osmanlının ekonomik olarak en üst düzeyde olduğu dönemin hükümdarı.

Alıntıları Göster
    bütün osmanlı hanedanını sever ve dua ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: galaksi

bütün osmanlı hanedanını sever ve dua ederim.

Alıntıları Göster
    Allahü Teala hepsinden razı olsun.Hepsini severim.
    Ancak Fatih Sultan Mehmet Han, Yavuz Sultan Selim Han, Kanuni Sultan Süleyman Han ve 4.Murat en sevdiklerimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: comp_mad

Allahü Teala hepsinden razı olsun.Hepsini severim.
    Ancak Fatih Sultan Mehmet Han, Yavuz Sultan Selim Han, Kanuni Sultan Süleyman Han ve 4.Murat en sevdiklerimdir.

Alıntıları Göster
    Valla beyler ne günlermiş o günler beaa.Bağdat tan Viyanaya sefere.Zor iş.Ama işte böyle güçlü devletler kurmak Türklerin kanında var.Bugünkü devletimizin de kıymetini bilelim.Hiç bir zaman bize bu toprakları miras bırakanları, sonra bu toprağı kurtuluş savaşında canları pahasına koruyanları untmayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Aguney

Valla beyler ne günlermiş o günler beaa.Bağdat tan Viyanaya sefere.Zor iş.Ama işte böyle güçlü devletler kurmak Türklerin kanında var.Bugünkü devletimizin de kıymetini bilelim.Hiç bir zaman bize bu toprakları miras bırakanları, sonra bu toprağı kurtuluş savaşında canları pahasına koruyanları untmayalım

Alıntıları Göster
    Kanuni Sultan Suleyman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gnost

Kanuni Sultan Suleyman

Alıntıları Göster
    alparslan dedemdir kendisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihonjin

YAVUZ SULTAN SELİM

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Nihonjin

YAVUZ SULTAN SELİM

+1000000

• quote:

Orijinalden alıntı: Arthur

quote:

Orjinalden alıntı: Nihonjin

YAVUZ SULTAN SELİM

+1000000

Alıntıları Göster
    İstanbulu alan padişah ne iyi bir padişah ,asker ne iyi bir asker (tam hatırlayamadım)... FATİH SULTAN MEHMET

• quote:

Orijinalden alıntı: cankoral

İstanbulu alan padişah ne iyi bir padişah ,asker ne iyi bir asker (tam hatırlayamadım)... FATİH SULTAN MEHMET

Alıntıları Göster
    Fatih Sultan Mehmet
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankoral

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: cankoral

FATİH SULTAN MEHMET değil, Hz.Muhammed söylemiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk

quote:

Orjinalden alıntı: cankoral

FATİH SULTAN MEHMET değil, Hz.Muhammed söylemiştir

Alıntıları Göster
    Napolyon

• Haremine en güzel hatunlari dolduran en zevkli padisah kimse onu severdim...Zevkli adamlara sözüm olmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: altinokta

Haremine en güzel hatunlari dolduran en zevkli padisah kimse onu severdim...Zevkli adamlara sözüm olmaz...
    Hepsini sevmen lazım o zaman.

Şaka bi yana bi tarihçi olarak Çelebi Mehmet'e çok hayranım.
    Belki bazılarınız bilmez; Fetret Devri'nden sonra parçalanmış ülkeyi ,tüm iç ve dış düşmanları bertaraf ederek yeniden bir bayrak altında toplayan bir padişahtır, yani bir nevi Osmanlı'nın ikinci kurucusudur.
    Diğer bahsettiğiniz altın çağı yaşatan Fatih, Kanuni ve Yavuz da illaki değerli padişahlardır fakat onlar kendinden öncekilerin mirasçısı olarak bişeyler yapmışlar. Çelebi Mehmet ülkeyi yoktan varetmiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: albati

Hepsini sevmen lazım o zaman.

Şaka bi yana bi tarihçi olarak Çelebi Mehmet'e çok hayranım.
    Belki bazılarınız bilmez; Fetret Devri'nden sonra parçalanmış ülkeyi ,tüm iç ve dış düşmanları bertaraf ederek yeniden bir bayrak altında toplayan bir padişahtır, yani bir nevi Osmanlı'nın ikinci kurucusudur.
    Diğer bahsettiğiniz altın çağı yaşatan Fatih, Kanuni ve Yavuz da illaki değerli padişahlardır fakat onlar kendinden öncekilerin mirasçısı olarak bişeyler yapmışlar. Çelebi Mehmet ülkeyi yoktan varetmiştir.

Alıntıları Göster
    Hımmm Ben Bir KAç Gün Düşünemm...

• quote:

Orijinalden alıntı: Gift15h

Hımmm Ben Bir KAç Gün Düşünemm...

Alıntıları Göster
    OKE
    FATİH SULTAN MEHMET

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.