Şimdi Ara

Ergo kasko mini hasar dolandırıcılığı !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    5-6 ay önce mini onarımdan 1-2 göçük yaptırdım kaskonun anlaşması olduğu autokingde bana kaskonun bozulmayacagını söylediler ve şimdi kasko yenileme zamanım geldi fiyat araştırması yaparken tramerde hasar kaydım gözüküyormuş 200tl'lik. Geçen sene 1300e yaptırdığım kasko bu sene 3000-4000tl gibi fahiş fiyatlarla teklifler geliyor. Ergo'nun müşteri hizmetlerini aradım itiraz için bana kaskonuzu ergoda yenilerseniz %30 hasarsızlık indiriminiz bozulmucak dediler ama başka firmada yenilerseniz kaskonuz bozulmuş gözükecek dediler ben gene itiraz ettim benim poliçede böyle birşey yazmıyor mini onarım dahil (bknz klozlar) diye bişey yazıyor ama poliçede klozlarla ilgili hiçbirşey yazmıyor tramer'den hasar kaydımın silinmesini söylediğim zaman ise bana sözleşme yaparken klozlar ile ilgili birşeyler imzaladınız fln dedi ama ben öyle birşey imzaladığımı hatırlamıyorum şikayet edsenizde bişey cıkmaz dediler.

sigortacı arkadaşlar böyle bi durumda benim ne yapmam lazım yasal prosedür nedir şikayet fln etsem nereye etmem gerekiyor.

Teşekkürler.

• Poliçenizde ne yazdığını tam olarak bilmiyorum ama şu linkten yasal yoldan Hazine Müsteşarlığı üzerinden şikayet edebilirsiniz.

Hazine Müsteşarlığı Şikayet Linki

• Aynı durumu bende poliçeye bakınca farketmiştim.Ancak benim poiçede hasarsızlık indirimi diye hiç birşeyden bahsetmiyor, konusu bile geçmemiş.Bir ayna yaptırmak için aramıştm ,telefondaki bayan bizde mini onarım diye bişey yok dedi, 100 lira da olsa 1000 lira olsa hasarınız kasko komple bozulur dedi.Yenileme zamanı geldiğinde başka sigortaya geçcem ben şahsen kandırıldığımı hissediyorum ERGO SİGORTA tarafından.
    Saygılar
  • siz aracınızı sigortalatmamışsınız ki
    ERGOlatmışsınız zaten
  • İyide hasarlı arabanın hasarının gözükmesi doğal değil mi? satarken söylemişyecekmisin alıcıya
  • quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

İyide hasarlı arabanın hasarının gözükmesi doğal değil mi? satarken söylemişyecekmisin alıcıya

hasarın gözükmesi benim umurumda değil dediğin gibi satarken söylücez resimleride var zaten de kaskom sözde bozulmucaktı simdi ise bozulmuş gözüküyor kasko yenileme zamanım geldi aracınız kazalı deyip 3-4bin fiyat veriyorlar sorun bu
  • poliçenin ilk sayfası bu
     Ergo kasko mini hasar dolandırıcılığı !!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.