Şimdi Ara

Esenyurtta yaşamak...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • [simage][/simage] hayatinin her saniyesinin işkence gibi gelmesidir. nefes alamamaktir. Dun öğlen saatlerinde kekolar meydanda toplanmış, teröristbasi posterleri vs. bu ülke nereye gidiyor diye bir 5 saniye olaylara bakıp daldim. Buraya en uygun isim kekoland olurdu. 5 erkeğe 7 erkek düşüyor hinisini...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Esenyurtta 20 tl ye adam bıçaklıyorlarmış doğru mu?
  • Esenyurdun merkezi çok kötü bende esenyurtayım burada da keko var ama artık keko olmayan yer kalmadı ama öyle pkklılar kutlama falan yapamıyolar .
  • hangi mahalle bro senin? mehterçeşme fena degil , b.düzüne yaklaştıkça guzellesiyor

• Ooo esenyurt mu ? Alirim bir dal.

3 sene orda yasamaya calismisligim var.neresindensiniz ?

• Esencılıs
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1alexdeğil

hangi mahalle bro senin? mehterçeşme fena degil , b.düzüne yaklaştıkça guzellesiyor

Namık Kemal Mah civarların da
  • Ben de esenyurtta yaşıyorum.Bu olaylar her zaman oluyor malesef cumartesi günü resmen pkk kıyafetleri giyip gösteri yaptılar pazar günü de aynı kıyafetlerle sokakta dolaştılar. Hatta içlerinde resmen dağa çıkmışlar vardı.Muhtemelen iyi bir para geliri var ki çocuklar gençler gösteri yapıyordu.Bi tane olay gözüme çarptı bir baba iki cocuğununu karşıdan fotoğrafını çekiyor yalnız çocuklardan biri özürlüydü tekerlekli sandalyede idi o malum işareti pek yapamıyordu yanındaki ablası da ona kızıyordu doğru kaldır elini diye.
     Esenyurtta yaşamak...

Esenyurtta yaşamak...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.