Şimdi Ara

eski sevgilim bir o çıktı ne yapmam gerektiği konusunda kararsızım dostlarım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yardım edenler için teşekkür ederim bazı açılardan gözümü açtınız sahur vakti gelmiş herkese iyi sahurlar admin silersen sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyin83800 -- 2 Eylül 2010; 2:58:50 >

• Kıza öyle böyle diyorsun ama bak kız tıbbı kazanmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Itachi.Uchiha

Kıza öyle böyle diyorsun ama bak kız tıbbı kazanmış

Hocam derslerden fırsat bulan inek kızlar yapıyo zaten bunları
  • Salıver
  • Arkadaşım tırıs giden atlar için bir yöntem ve söz vardır;"koy *ötüne rahvan gitsin"Senin durumunda buna benziyor geç olmadan kurtulmuşsun bırak ne hali varsa görsün.

Yukarıdaki cümle tamamen iyi niyetle argo ve küfür kullanılmadan atılmıştır.
  • eski sevgilin biro mu çıktı

Loo biro kankam o benim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZBlade -- 2 Eylül 2010; 1:11:14 >
  • Aynısı benimde başıma geldi , kıza hiç bulaşma.Huylu huyundan vazgeçmez.Onun yaptıkları seni ilgilendirmez , unutmaya çalış
  • Ayrılmışsınız neyin açıklamasını istiyorsun ki evlendin de sonra mı söyledi alt tarafı bir süre sevgili kalmışsın. Ayrılıp kurtulmuşsun işte yol ver.
  • sevgin kine dönüşecek , kafanda 1000 tane intikam planı oluşacak.Bu planları zamanla ertelediğinde anlayacaksınki gereksizmiş.Ve bunu dediğin zaman o kızda bidaha karşına çıkmazsa , tamemen unutmuş olacaksın , hayat devam ediyor
  • o... ama tıp kazanmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

o... ama tıp kazanmış

ineklerden uzak durcam zaten artık
  • sen biyeri kazandın mı bu sene öss'de peki?
  • Kadınlarında Cinsel hayatları vardır,Bu bir Tabu olarak görülür ama hala.Şimdi sen bu kızla beraberken eğer bu kız başka biriyle seni aldatmadıysa Senden önceki hayatı Seni kesinlikle ilgilendirmez.Belki bunları öğrenmen hoş olmamış olabilir evet bilmeseydin daha iyi olabilirdi ama kaşınan yine sensin.Bir insan kız arkadaşını neden başka birine sorarak tanımak isterki ? Kafanı çok kurcalıyan sorular varsa eğer bunları bizzat ona yüzeysel olarak sorup öğrenebilirsin.

Ben kişilik olarak oldukça rahat biriyim.Bu tarz şeyleri Genelde yadırgamam.Kimi zaman doğru kararlar veririm kimi zaman yanlış kararlar ama asla karşımdakinin benden önce ne yaptığını sorgulamam.Çevrene kulaklarını kapaman gerekir bazen.

Sana kısaca son 2 ilişkimi anlatayım ben.

Üniversite öğrencisiyim 4'üncü yılım.Sınıf arkadaşım aracılığıyla onun Yurtta olan oda arkadaşından biriyle tanıştırmıştı beni.Başlarda sadece görüşüyorduk vs.Daha sonra Aşık olduğumu düşündüm ve bu kızla 3 yıl boyunca görüştüm.Ben onun evinde kalırdım o benim evimde ve artık tam olarak Karı,Koca ilişkisi olmuştu ve bu kız benim hayatımın kadını asla ondan ayrılmam diye düşünüyordum artık kesinlikle aradığım kızı bulduğuma emindim.istanbula şehrime döndükten sonra Başka bir kızla tanıştım ve ondan hoşlanmaya başladım.Öyle bir çekimdiki hiç düşünmeden 3 yıllık ilişkimi bitirdim.Şimdi bu kızla beraber 5 inci ayımızdayız ve oldukça mutluyum.

İşin özeti şuki Hiçbir zaman biri için kendini paralamaya hayatını yok etmeye deymez.20-30 yıllık evli çiftler ayrılıyor ve dönüp arkalarına bakmıyor.

Şimdi üzülüp sıkıntıya düşeceksin ama emin ol 1 kaç ay sonra dönüp arkana baktığında Güleceksin demiyorum ama bu kadar kafana takacağın bir durum olmadığını anlamış olacaksın.

Her zaman daha iyisi bulunuyor.Şimdi önünde Mükemmel bir Üniversite hayatı var ve Şimdiden iyi eğlenceler.

• O kız öyle bi yolunu bulmuş. Artık kocasıda ona göre birisi olur. Ben muhafazakar bi insanım zina eden birisiyle asla evlenmem derken, ünide ev arkadaşım benim için hiç farketmez diyordu.

Birde şu konu hakkında bilgi vermek isterim..

quote:

Nur suresi üçüncü ayet-i kerimede "zina yapan erkek, zina yapan kadınla ya da bir müşrik kadınla evlenir. zina yapan kadın da zina yapan bir erkekle ya da müşrik bir erkekle evlenir." buyurulmuştur.

Kısacası bi taraf zina ettiyse, ancak zina eden bi eşle evlenebilir. eğer zina edip, zina etmeyen bir eşle evlenirseniz, o eş size helal değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyin83800

quote:

Orijinalden alıntı: Fallout 3

Kadınlarında Cinsel hayatları vardır,Bu bir Tabu olarak görülür ama hala.Şimdi sen bu kızla beraberken eğer bu kız başka biriyle seni aldatmadıysa Senden önceki hayatı Seni kesinlikle ilgilendirmez.Belki bunları öğrenmen hoş olmamış olabilir evet bilmeseydin daha iyi olabilirdi ama kaşınan yine sensin.Bir insan kız arkadaşını neden başka birine sorarak tanımak isterki ? Kafanı çok kurcalıyan sorular varsa eğer bunları bizzat ona yüzeysel olarak sorup öğrenebilirsin.

Ben kişilik olarak oldukça rahat biriyim.Bu tarz şeyleri Genelde yadırgamam.Kimi zaman doğru kararlar veririm kimi zaman yanlış kararlar ama asla karşımdakinin benden önce ne yaptığını sorgulamam.Çevrene kulaklarını kapaman gerekir bazen.

Sana kısaca son 2 ilişkimi anlatayım ben.

Üniversite öğrencisiyim 4'üncü yılım.Sınıf arkadaşım aracılığıyla onun Yurtta olan oda arkadaşından biriyle tanıştırmıştı beni.Başlarda sadece görüşüyorduk vs.Daha sonra Aşık olduğumu düşündüm ve bu kızla 3 yıl boyunca görüştüm.Ben onun evinde kalırdım o benim evimde ve artık tam olarak Karı,Koca ilişkisi olmuştu ve bu kız benim hayatımın kadını asla ondan ayrılmam diye düşünüyordum artık kesinlikle aradığım kızı bulduğuma emindim.istanbula şehrime döndükten sonra Başka bir kızla tanıştım ve ondan hoşlanmaya başladım.Öyle bir çekimdiki hiç düşünmeden 3 yıllık ilişkimi bitirdim.Şimdi bu kızla beraber 5 inci ayımızdayız ve oldukça mutluyum.

İşin özeti şuki Hiçbir zaman biri için kendini paralamaya hayatını yok etmeye deymez.20-30 yıllık evli çiftler ayrılıyor ve dönüp arkalarına bakmıyor.

Şimdi üzülüp sıkıntıya düşeceksin ama emin ol 1 kaç ay sonra dönüp arkana baktığında Güleceksin demiyorum ama bu kadar kafana takacağın bir durum olmadığını anlamış olacaksın.

Her zaman daha iyisi bulunuyor.Şimdi önünde Mükemmel bir Üniversite hayatı var ve Şimdiden iyi eğlenceler.

evet senin dediklerinin %90 nına katılıyorum %10 luk kısmı söyleyim kadınların cinsel yaşamlarındaki gerçeklikte katılıyorum nasılki erkeklerde varsa onlardada olmalı mantıklısı ama bu isteği bu şekilde henüz 9. 10. 11. sınıfta yapmış olması bi karakter bozukluğu olduğunu gösteriyor bana göre yani daha mantıklı yollarla bu istek giderilebilir ama öğrendimki sapık bir karakteri varmış onunla ayrıldıktan sonra arkadaşıyla konuşma nedenim hala bana onun dönmesini istememdiki o bana bunları anlatınca istemiyorum daha rasgele numara çevirip karşıdaki erkeğe yavşamada var tabi hatta bi kere o şekilde bi sevgilisi olmuş bana göre bunlar çok çirkin ve ona karşı bi kin oluştu içimde ama gerçektende mantıksız ona kin tutmaya bile değmez artık

% 10 luk düşündüğün kısımda yanlış bence.Şöyleki ; asıl cinselliğin başladığı yaşlar zaten Lise yıllarıdır.En çok merak edilen ve bazı şeylerin yapılma isteği Lise yıllarıdır zaten.Mesela Avrupada bu yaşlar çok daha aşağıda Avrupalıların Kişiliğimi bozuk yani ? Peki bu durum senin savunduğun gibi Karakter bozukluğumudur yoksa benim savunduğum gibi özgür irade ve bir insanın Cinselliğinin tadını çıkarmasımıdır ? Dediğim gibi senin en büyük hatan kız arkadaşının özelini başka birine sormuş olmandır.

Üniversitede çok daha rahat bir hayat süreceksin.Emin olabilirsin.Şimdilik kafan rahat olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Solenzara

quote:

Orijinalden alıntı: MenDakkaDukka

O kız öyle bi yolunu bulmuş. Artık kocasıda ona göre birisi olur. Ben muhafazakar bi insanım zina eden birisiyle asla evlenmem derken, ünide ev arkadaşım benim için hiç farketmez diyordu.

Birde şu konu hakkında bilgi vermek isterim..

quote:

Nur suresi üçüncü ayet-i kerimede "zina yapan erkek, zina yapan kadınla ya da bir müşrik kadınla evlenir. zina yapan kadın da zina yapan bir erkekle ya da müşrik bir erkekle evlenir." buyurulmuştur.

Kısacası bi taraf zina ettiyse, ancak zina eden bi eşle evlenebilir. eğer zina edip, zina etmeyen bir eşle evlenirseniz, o eş size helal değildir.

Cevap ve mahlas uyumu...

Eden bulur...

anlamayanlar için açıklayım , arkadaş mahlasım olan mendakkadukka demiş yani türkçesi eden bulur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.