Şimdi Ara

Eskiden LYS vefalıydı bilirsen yapıyordun peki ya AYT???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hatırlıyorum da hocalar hep bizi gaza getiriyordu lys iyi çalışın lys vefalı bilirsen yaparsın ygs öyle değil o an aklına gelmezse yapamazsın falan diyorlardı ne güzel günlerdi şimdi artık ayt de de durum değişti o an çektiğin çizgi bile kafanı karıştırabilir bilsen de yapamaya bilirsin

• Ne alaka la
  • YGS-LYS kadar güzel bir sınav sistemi yoktu fakat eski eskide kaldı hocam artık önüne bakacaksın.
  • 1000 yıl önce sınav yoktu beee reenkarnasyoncular bilir
  • Hocam hala burada olduğuna göre pek bir vefa görememiş son LYS'den
  • fantilatör F kullanıcısına yanıt
    Ben lys ye giremedim ki biz lys ye hazırlandık ama giremedik sistem değişti
  • buraya kadar gelmişiz zaten önümüze bakacağız ama düşününce aklıma geldi be ygs lys müfredat evet çok kötüydü en büyük sorun da ygs nin çok geç yapılmasıydı
  • fantilatör F kullanıcısına yanıt
    Lys nin vefasi sadece çalışana ve zeki olanaydi. Bu sistem ise daha çok o an Sansi yaver gidenlere vefa gösteriyor.
  • kjkszpjmr2 K kullanıcısına yanıt
    bence bu sistem bir konuyu tam olarak oturtana , misal fizikte gunluk hayat icinde ornek verip fizikteki karsiliginj verebilene , biraz zeki biraz da uyanik braz da cevik biraz da bordobereli biraz da biraz da biraz da olana
  • fasdsasdas kullanıcısına yanıt
    Malesef bu şartları şuanda bu ülkede eğitim gören öğrencilerin %99 dan fazlası sağlamiyor, sağlaması için ona yönelik eğitim verilmiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.