Şimdi Ara

Etrafım kezbanlarla dolu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tipim fena değildir,öyle söylerler yani.Dil öğrencisiyim(lise) ve sınıfımızda 12 kız 3 erkek falanız ve kızların hepsi kezban olarak niteleyebileceğim kızlar.Okul başladığından beri 2-3 tane teklif aldım ve hiçbirini kabul etmedim.Arkadaşlık seviyesinden daha öteye gitmedim hiçbir kızla,gitmek istemedim diyeyim daha doğrsu ve arkadaşken de bayağı mesafeli davrandım,kibarca reddettim hepsini.Şimdi konuya giriş yapıyorum etrafımda olan her kız kezban,en azından ben öyle tanımlıyorum.Kezban diyince aklınıza çirkin,bıyıklı kızlar gelmesin öyle bir kız yok allahtan.Demek istediğim mesajına karşılık vermeyince,en basit şeyde trip atan,gittiği her mekanı check-in yapan kültürsüz cahil kızlardan bahsediyorum.Murat Boz dinleyen bir kız ile nasıl bir ilişkim olabilir ki veya bir mesajına cevap vermedin diye 2 ay trip atan bir kızla? Kendi kafama göre bir kız bulursam basıcam nikahı o durumdayım artık.

İyi forumlar

• İyi Forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi forumlar reyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçak Yolcu

İyi Forumlar

Usta merak ettim o avatar hangi oyuna ait ya?
  • bulamazsın öylesini. çok nadir. ben de dil öğrencisiyim 3.sınıf. benim sınıf tamamen benim kafadan. 16 kişi sınıf. biz 10 kişilik 4 erkek 6 kız bir grubuz. gerisi de iyi zaten. bir iki problemliler var ama onları da sindirdik :D kızlarla her şeyi konuşuruz. cinsellik filan da dahil. tüm problemlerimizi paylaşırız filan. hiç gizli saklı ayıp günah yok. regl günlerini bile biliyorum :D çok iyiler, çok rahatım o konuda. ama gardaşım hepsi benim. :D
  • Iyi forumlar hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nécromant

bulamazsın öylesini. çok nadir. ben de dil öğrencisiyim 3.sınıf. benim sınıf tamamen benim kafadan. 16 kişi sınıf. biz 10 kişilik 4 erkek 6 kız bir grubuz. gerisi de iyi zaten. bir iki problemliler var ama onları da sindirdik :D kızlarla her şeyi konuşuruz. cinsellik filan da dahil. tüm problemlerimizi paylaşırız filan. hiç gizli saklı ayıp günah yok. regl günlerini bile biliyorum :D çok iyiler, çok rahatım o konuda. ama gardaşım hepsi benim. :D

Öyle muhabbetler bizde de oluyor ama mümkün olduğunca katılmamaya çalışıyorum Dil sınıflarının genel sıkıntısı herhalde bizim sınıfta da bir iki tane sorunlu var ama onlar da kendi hallerinde tipler.

• İyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kovahead

quote:

Orijinalden alıntı: Nécromant

bulamazsın öylesini. çok nadir. ben de dil öğrencisiyim 3.sınıf. benim sınıf tamamen benim kafadan. 16 kişi sınıf. biz 10 kişilik 4 erkek 6 kız bir grubuz. gerisi de iyi zaten. bir iki problemliler var ama onları da sindirdik :D kızlarla her şeyi konuşuruz. cinsellik filan da dahil. tüm problemlerimizi paylaşırız filan. hiç gizli saklı ayıp günah yok. regl günlerini bile biliyorum :D çok iyiler, çok rahatım o konuda. ama gardaşım hepsi benim. :D

Öyle muhabbetler bizde de oluyor ama mümkün olduğunca katılmamaya çalışıyorum Dil sınıflarının genel sıkıntısı herhalde bizim sınıfta da bir iki tane sorunlu var ama onlar da kendi hallerinde tipler.

katılma katılma. dediğin kadar varsa kızlar ' o da beni seviyo' diye düşünürler. güldü, kesin verecek olayına döner sonra iş.

• nikahı bulduğun saat mi basıcan
    şaka bi yana zor bi durum..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.