Şimdi Ara

FACEDEKİ KIZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herşey iki sene önce başladı . Facede dolanırken bi sayfanın altına yaptığım yorum sonrasında böyle şeyler olabileceği kimin aklına gelir ki?. Yorum yaptıktan sonra aradan bı saat geçmeden 6-7 arkadaşlık isteği gelmişti sonrasında ben tabi aradan kız olanları eklemiştim 3-4 kişi. Yine aynı gün akşamında bi mesaj geliverdi bi kızdan laf lafı açtı derken telefonumu falan istedi kız neyse konustuk mesajlastık baya süre geçmişti. Tabi benim bu süre zarfında çekincelerim yok muydu? -vardı tabi. Ama konustukca sms attıkca ne bileyim facede olsun skype da olsun aramız ilerlemişti.Geçen sürede içimdede kızla ilgili bi sempati oluştu açıkçası hoşlanmaya başlamıştım diyebilirim. Yaklaşık 1.5 sene geçtikten sonra kız yaşadıgı şehre çagırdı.Tabi ben ilk başta kabul etmedim ama yoğun ısrarlara dayanamayıp atladım otobüse gittim.Yolculuk 4 saat civarı sürdükten sonra otogarda kız beni karşıladı güler yüzle ve o kdar mutlu görünüyordu ki ister istemez bende acayip mutlu oldum.O gün ilk önce yemek yedik daha sonra bi cafede takıldıktan sonra hava kararmaya başladığı sıra ben geri otogara dönüp gitmeyi planlarken kız arkadaşlarımda yer ayarladım katiyen bırakmam vs. diyerek zorda olsa beni ikna etmeyi başarmıştı. 20-25 dklık dolmuş yolculuğundan sonra eve varmıştık o da benle birlikte kalacaktı. Ufacık ta olsa hala çekincelerim vardı ama arkadaslarıyla tanısınca falan kanım ısınmıstı.Ortam çok güzeldi 3 dünyalar güzeli kız ve ben aynı evdeyiz daha ne isterdim ki. Hayatımda hiç alkol almamama rağmen ısrarlar sonrasında onlarla birlikte bence içmiştim tahmini herkes 2 bira kadar içti sonrasında fazla zaman geçmeden bende bi rahatlık başladı ve ben odaya gidip uyumaya koyuldum(en azından ben öyle sanıyordum).Gözümü açtıgımda sabah olmustu. Kalktım yan odaya girdim kimse yoktu.İçimden dedim herhalde kahvaltı yapıyorlar sonra mutfaga gittim yine kimse yoktu İçimde bi şaşkınlıkla son odayada bakmaya koyuldum ama içeriden fısıldaşmalar geliyordu irkildım biraz sonrasında hafifçe kapıyı araladım. Gördüklerim karşısında şok olmuştum resmen kalbim sökülecekti yerinden.simsiyah bi oda, penceresi falan yoktu. Kızlardan ikisi sırtlarını kapı tarafında olacak şekilde bağdaş kurarak oturmuslar ve el ele bişeyler söylüyolar ama kelimeler bi garip geldi önlerinde bi kase vardı ve içindede kırmızı bi sıvı . O an aklımı kaybedeceğim sandım ve pantolonu giymeden pijama ile bir kaçışım vardı usain bolt halt etmiş . O günden sonra facemi kapattım tel numaramı değiştirdim kızdan hiç haberim olmadı . Ya geç uyansaydım ???

buda böyle bi anımdır
    İmla için kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crystal71 -- 15 Haziran 2013; 22:18:45 >

• La he hee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlginç.
  • güzel csb
  • cüzdan telefon vs onları naptın
  • Okudum irkildim

• yerinden simsiyah bi oda penceresi falan yoktu

Virgül kullanmayınca o kadar saçma oluyor ki. 100 kere okuduktan sonra saçma olduğunu düşünmekteyim.
  • simsiyah bi oda penceresi falan yoktu

ANLIYACAĞIM DİYE ÖLDÜM LAN ÖLDÜM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Straight X Edge

yerinden simsiyah bi oda penceresi falan yoktu

Virgül kullanmayınca o kadar saçma oluyor ki. 100 kere okuduktan sonra saçma olduğunu düşünmekteyim.

imlaya fazla dikkat edemedim teşekkürler yorumun için
  • quote:

Orijinalden alıntı: et3rn4l

simsiyah bi oda penceresi falan yoktu

ANLIYACAĞIM DİYE ÖLDÜM LAN ÖLDÜM

Kusura bakma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arvelo

güzel csb

en azından okumayın diyen çıkmadı
  • iyi sayılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orka55

Okudum irkildim

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: Nakuğod

La he hee

Ya bir düzgün bir yorum yaz yada hiç bişey yazma bu nedir ? Türkçe'mi konuşuyorsun yoksa başka bir dil mi ? Hangi ülkeye ait
  • +
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.