Şimdi Ara

Fan gürültüsü yeni ekran kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar palit 3870 ekran kartı almıştım gerçekden çok gürültü geliyor yanına bide Akasa neo vortexx sessiz fan aldım ama palitin 3870 ine tam oturmuyor, gittim paliti verdim yerine sapphire 4830 aldım ondada çok fan sesi var ve akasa fan bunada olmuyor 280 TL param var geri verip ne almalıyım yeterki sessiz olsun bıktım sesden

• kardeş eminmisin senin saphirede bi sorun olmasın o kart sessizliği ile meşhur bi kart yanlışlığın olmasın bi ayarıyla falan mı oynadın fan hızınımı artırdın ne yaptın ben daha almadım ama almak üzereyim o kattan

senin kesin bi yanlışlığın olmalı overdrive ı falan mı kurcaladın ne yaptın sen ne kadar incelemeye baktımsa adamlar kart çok sessiz kart olduğunu söylüya yapma gözünü seveyim kartı kötüleme yapma rica ederim
  • abi valla bende kartı kötülemek istemem ama şuanda bilgisayarımda takılı fan sesi duyuyorum
  • Yok hocam sapphire'in ben daha sessiz fanını göremedim. Ben Ati serisi için Arctic Cooling Accelero S1 kullanıyorum soğutucu olarak gayette memnunum ses konusunda da.
  • akasa yerine Accelero S1 Rev. 2 kullansam nasıl olur acaba ? bana demişlerdi Accelero S1 Rev. 2 kullanman için kasanın içinde belli bi hava silkülasyonu olması lazım ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: thetrooper00

Yok hocam sapphire'in ben daha sessiz fanını göremedim. Ben Ati serisi için Arctic Cooling Accelero S1 kullanıyorum soğutucu olarak gayette memnunum ses konusunda da.

valla 1 gün arayla 2 ekran kartı aynı ses palit sapphire arasında fan sesi fark yok
  • size katılamayacağım arkadaşlar desenizki stok fanlı sapphire okeyim ama iş 4830 a gelince orda durun forumlar dolusu övgü ile bahsedilen bu karta sesli diyemezsiniz ses başka bi parçadan geliyordur

@thetrooper00
    kardeşim sen bu kartı inceleme veya kulanma fırsatı buldun mu hiç vede yukarda 4830 dan daha sessiz bi sapphire kartmı görmedin yoksa sapphirenin kartları arasında hiçmi sessizi yok demek istedin
  • Bende var, kulllanıyorum. İlk aldığımdan beridir çok gürültülü, hele bir de oyunlarda az ısınınca yıkıyor ortalığı. sessizlik isteyenler ekstradan fan alsın. stok fanı işe yaramaz.
  • Böyle konuları hortlatıp cevap yazmak için forum arşivini mi karıştırıyorsunuz, acaba bugün hangi konuyu hortlatsam diye, konu sahibi kimbilir kaç kere daha kart değiştirmiştir onun üzerine, bu konuya daha cevap yazmanın mantığı var mı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.