Şimdi Ara

Fan Temizligi!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her 5-6 ayda bir fani cikartip bakir bloku, grillini iyice yikayip, fanida kolonyali bezle tertemiz yaptiktan sonra islemcinin uzerine de taze macun cektikten sonra geri takiyorum, ve performans yine eski haline donuyor.

Acaba DH'li overclockcular nasil temizlik yapiyorlar?

Bu arada benim kasanin ne ust, nede yan kapaklari var... Benim kullandigim fanda Thermaltake Volcano 7+ 6000rpm modeli, surekli 6000rpm'de tutarak calistiriyorum...

• Walla ben hespnı bırden sokuyorum dogru banyoya kuvete atıyorum kuvetın ıce fıskıyedende acıyorum tazzıklı suyu bıcı bıcıı
    Sonra bırde brozlasma yaptırıyruyorum balkonda keyıferıne dıye cek yok walla...Tabı sonra mesaj baslıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: PanikAtak

Walla ben hespnı bırden sokuyorum dogru banyoya kuvete atıyorum kuvetın ıce fıskıyedende acıyorum tazzıklı suyu bıcı bıcıı
    Sonra bırde brozlasma yaptırıyruyorum balkonda keyıferıne dıye cek yok walla...Tabı sonra mesaj baslıyor.

• Hoba harbi mi yaff bıcı bıcı olayı?
  • ben hiç bakır bloğu yıkamadım..
    hepsinin tozunu alırım boya fırçasıyla..
    sonrada kolonyalı bez ile silerim..

bu arada artk kasa fanlarını temizlerken pervaneyi söküyorum temizlemesi iki kat kolay oluyo..
    pervaneyi taktıktan sonra da bi güzel yağlıyorum mis...

pervaneyi sökmeyi bilmeyen varsa anlatayım
    fanı yağlarken söktüğümüz etiketin altında beyaz bi conta var onu maket bıçağı ucu veya ince bi tornavida ile kendinize doğru çekin..
    onu çıkartınca pervane çıkıyo çok rahat..

ben bit-tech de okumuştum..
  • ben hafta bir kasa içi toz alıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak555

ben hafta bir kasa içi toz alıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.