Şimdi Ara

fiat punto evo 1.3 multijet sizce nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
7.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlamış olan fiat kampanyasında faizin 0 olması ve ödemesinin gayet cüzi olması münasebetiyle Fiat punto evo 1.3 multijet 75 hp aracı almayı düşünüyorum.Kullanmış oldupum 2006 model hyundai getz crdi 16 v aracımı takasa vererek aylık 500 tl gibi ödemeyi planlıyorum.Bu araç hakkında düşünceleriniz nelerdir..

• Multijet motor ödüllü bir motor.1.3 yakıt tüketimi uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhan043

Arkadaşlar başlamış olan fiat kampanyasında faizin 0 olması ve ödemesinin gayet cüzi olması münasebetiyle Fiat punto evo 1.3 multijet 75 hp aracı almayı düşünüyorum.Kullanmış oldupum 2006 model hyundai getz crdi 16 v aracımı takasa vererek aylık 500 tl gibi ödemeyi planlıyorum.Bu araç hakkında düşünceleriniz nelerdir..

getz den sonra sana mercedes gibi gelir.. tecrübe ile sabittir
  • Evo sınıf ortalamalarında bir araç kalite olarak. Corsa, Fiesta, Punto Evo, Polo, birbirlerinden çok farklı araçlar değiller.

Multijet motor, hem az yakar, hem de uzun ömürlüdür. 2007 Model 1.3 75 HP Doblo'yu sattığımızda 270.000 km civarındaydı ve motorunda hiç bir sorun yoktu.

Geçen gün İstanbul'da bindiğim bir Albea taksi 504.000 km'deydi. Ne turbo, ne motor, daha hiç dokunulmamış.

Dizeli kullanmak gerektiği gibi kullandığın sürece multijet çok uzun süre işini görecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaRiS

Evo sınıf ortalamalarında bir araç kalite olarak. Corsa, Fiesta, Punto Evo, Polo, birbirlerinden çok farklı araçlar değiller.

Multijet motor, hem az yakar, hem de uzun ömürlüdür. 2007 Model 1.3 75 HP Doblo'yu sattığımızda 270.000 km civarındaydı ve motorunda hiç bir sorun yoktu.

Geçen gün İstanbul'da bindiğim bir Albea taksi 504.000 km'deydi. Ne turbo, ne motor, daha hiç dokunulmamış.

Dizeli kullanmak gerektiği gibi kullandığın sürece multijet çok uzun süre işini görecektir.

bilmiyorum ancak dış görünüş,içerideki ferahlık ve ebatlar açısından yukarıda saydığınız araçlardan büyük gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhan043

quote:

Orijinalden alıntı: BaRiS

Evo sınıf ortalamalarında bir araç kalite olarak. Corsa, Fiesta, Punto Evo, Polo, birbirlerinden çok farklı araçlar değiller.

bilmiyorum ancak dış görünüş,içerideki ferahlık ve ebatlar açısından yukarıda saydığınız araçlardan büyük gibi..

Annemde var Mylife donanımlı 1.4 L 77 Hp Dualogic versiyonu.

Bence gayet makul bir araç. İç hacim öyle diğer çok çok farklı değil. Sonuçta B segmenti, çok büyük farklar zaten olmaz.

Tek eksiği 2 airbag olması. Onun dışında bir problem yok. Hatta Dualogic olduğu için ESP, Hill Holder da bulunuyor.

Alınır, binilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.