Şimdi Ara

focus 1.6 tdi - peugeot 1.6 hdi fiyat farkı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar yeni araba alacagim insallah
    ve sartlari goz onune aldigimda bence en uygunu 1.6 dizel gozukuyo
    kafamda yeni focus var ama güvenlik paketiyle(esp+tcs+arka fren disk) yaklasik 43,5 ediyo
    ama gel gor ki aynı motor peugeotta xt+esp 39 a geliyo
    sizce aradaki farkı vermeye deger mi??
    tesekkurler

• 307 lansman =>2001
    Focus => 2004-2005, + ne yazık ki kompakt sınıfın en güvenli otomobili.. (Megane hayranı olarak liderliği kaptırdığına üzüldüm de)
    Kaltesi mükemmel test edip görmek lazım, yol tutuş desen zaten ayrı, tork iyi yine de çok performans bekleme zaten dizel arabadan performans beklemek demek 1 ay sonra o arabayı satmak demektir... saygılar ısrarla Focus diyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Janjan

307 lansman =>2001
    Focus => 2004-2005, + ne yazık ki kompakt sınıfın en güvenli otomobili.. (Megane hayranı olarak liderliği kaptırdığına üzüldüm de)
    Kaltesi mükemmel test edip görmek lazım, yol tutuş desen zaten ayrı, tork iyi yine de çok performans bekleme zaten dizel arabadan performans beklemek demek 1 ay sonra o arabayı satmak demektir... saygılar ısrarla Focus diyorum

Not: Full donanım 1.6tdci metalik boya focus HB 49.450YTL, ısıtmalı elektrikli koltuklar, bulutut, açılır tavan, esp, deri döşeme vs her şeydahil....

307 1.6HDİ full donanım 41.470YTL, ama aradaki fiyat farkını karşılaştıracak olursak değer bence çok fazla fark var
  • ben yeni focusu beğenmedim uzun boylular için iyi değil.camı çok yatık olduğu için görüş alanı inanılmaz şekilde dar.arabanın içinden hiçbişey görünmüyor.2 si arasında seçim yapacaksan herşeyi göze alıp 307 alıcaksın.en azından hertarafı görebiliyon.
  • quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

ben yeni focusu beğenmedim uzun boylular için iyi değil.camı çok yatık olduğu için görüş alanı inanılmaz şekilde dar.arabanın içinden hiçbişey görünmüyor.2 si arasında seçim yapacaksan herşeyi göze alıp 307 alıcaksın.en azından hertarafı görebiliyon.

her tarafı görmek istiyorsan scenic 1.5 dci al derim
    307nin sorunlarıyla uğraşmaktansa...gider anadola binerim
    ya da focus c-max de oldukça kalitelidir
  • focus, orta sınıfta tek geçerim bu arabayı.
  • ikisinide boşver megan II al
  • megane 2 dciler bayağı uygun fiyata gidiyor şu aralar.
    hem de oldukça kaliteli üretimlerdir-sorun çıkartmaz kolay kolay.
    ama yeni focus çok hoş bir otomobil.
    ama c-max e kesinlikle bakmanı öneririm.
    artık yeni moda MPV almak
  • quote:

Orjinalden alıntı: [emk]m.C.k Usta

megane 2 dciler bayağı uygun fiyata gidiyor şu aralar.

harbi beyler renault taş gibi arabadır düşünülmemesi yanlış olur

• dostum bende senin gibi düşünüyodum ama tek çareyi beklemekte karar verdim.çünkü bilindiği gibi ford focus ilk nesilde bile çok sattı ve çok güvenilir bir araçtı.buna aldanıp yeni focus a atlamak doğru olmaz görüşündeyim.1-2 ay olsun bekleyip otomobil dergilerini kontrol edersen orda yeni focus u test edenler varsa onların yorumlarını oku.eğer olumlu geliyosa düşünmeden focus al.307 2001 den beri var ama yeni FOCUS 2005 den sonra olacak.307 de kasa değiştirebilir.4 sene oldu.mesela AUTOSHOW dergisi al.orda yeni FOCUS hakkında test değilde yorumlar var.onları bi oku.bilgin olsun.az para vermiyosun sonuçta...
  • Kesinlikle yeni focus al derim.Guvenlik paketi ve diger luks donanimları almazsan 35 milyar civarı olacak deniyor.3-4 milyarlık ek donanımla 40 milyara cillop gibi yeni focus 1.6 tcdi alırsın!Ayrıca yazın bilindigi gibi araclarda kampanyaların ardı arkası kesilmiyor.Acele etme derim!
  • quote:

megane 2 dciler bayağı uygun fiyata gidiyor şu aralar.
    ama yeni focus çok hoş bir otomobil.
    ama c-max e kesinlikle bakmanı öneririm.
    artık yeni moda MPV almak

megane dciler de fena deil ama hatchbacki muhtemelen 2.elde elimde patlayabilir zira seven tam seviyo sevmeyen hic sevmiyo ortası yok ayrıca 80 bg bana az geliyo dieri 110 bg... tamam amaç performans deil ama 30 bg de az deil bence... bi de işçilik daha iyi olmuş yeni focusta...

focusun testlerini okudum herkes cok iyi gorusler belirtmis...
    aslında mazda3 un dizeli olsaydı hic dusunmezdim ama getirmiyolar....

http://www.parkers.co.uk/choosing/carreviews/review.aspx?model_id=1321
    http://www.honestjohn.co.uk/road_tests/index.htm?id=154

• quote:

quote:

ben yeni focusu beğenmedim uzun boylular için iyi değil.camı çok yatık olduğu için görüş alanı inanılmaz şekilde dar.arabanın içinden hiçbişey görünmüyor.2 si arasında seçim yapacaksan herşeyi göze alıp 307 alıcaksın.en azından hertarafı görebiliyon.

olabilir neden olmasın.test sürüşü yapmıştım o arabanın ve bence süper bir araç.en azından diri duruyo c-max e göre

• quote:

quote:

quote:

olabilir neden olmasın.test sürüşü yapmıştım o arabanın ve bence süper bir araç.en azından diri duruyo c-max e göre

bak bu benim scenic oldukça da memnunum

• Dostum öyle test sürüşü ile arabanın ne olduğu anlaşılmaz bence.En iyisi dergilerin yaptığı testlerden geçmiş olmasını bilmek.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bak bu benim scenic oldukça da memnunum

scenic iyi hoş ama bana gore biraz fazla aile arabasi....
    daha bekarız ve bayaaa bi sure ööle kalmaya niyetliyim genc gostermeye devam ettigim surece...
    ya bu arada citroen c4 1.6 110 hdi sahibi var mi??
    ben test surusu yapmiştim aletin torku superdi ama hiç bisey anlamıyosun 5 dakkalık test sürüşünden... zaten sehir içindesin surat falan yapamiyosun... o yusden en iyi veriler ya dergi & netteki testlerde ya da araç sahiplerinde var....

• 4 yıllık focus kullanıcısı olarak söylemek isterim ki,
    Yenisini almak için bile aracımı satmaya kıyamıyorum.
    Al Focus'u araç kullanmak senin için bir zevk olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hayalet34

Dostum öyle test sürüşü ile arabanın ne olduğu anlaşılmaz bence.En iyisi dergilerin yaptığı testlerden geçmiş olmasını bilmek.

• benim 40 tane arabam olsun bide şu pejo yu al desinler almam kardeşim fransızdan tekniker olmaz bece asla düşünme yoksa sende pejo alıp kara kara düşünülerden olursun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.