Şimdi Ara

focus megane -hangisi üstün

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
2.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hangi foruma baksam megane nin sürekli problem çıkardığı sorunları oldugu yazılıyor. ne kadar doğru yanlıs bilemem birde siz görüslerini yazarsanız iyi olur.sürekli focus megane karsılastırmaları yapılıyor.ancak megane binenler meganı focusa binenler focusu ön planda tutmaya çalışıyorar. bildigim kadarıyla türkiyede en çok satan iki ara bunlar. ama hangisi digerine göre sorunsuz ve kalite olarak üstün.

iste bende bu noktadayım

megane expresson 1.5 dci 80 bg konfor paket : 40000 ytl

focus 1.6 tdci ghia sedan : 41000 ytl

bu iki model arasında belirgin farklar var donanım olarak motor olarak. birde megane daha az yakıyor diye biliyorum. focus ne kadar yakıyor vs.vs vs.

görüsleriniz için teşekkürler

• megane mi

focus tabiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

megane mi

focus tabiki
    Kavga çıkar
    Biz megane'ı aldığımızda focus'un güncel kasası daha çıkmamıştı yenileneceğini bildiğimizden focus'u düşünmemiştik.
    İkisini de kullandıktan sonra karar vermeni öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: sisyphos

Kavga çıkar
    Biz megane'ı aldığımızda focus'un güncel kasası daha çıkmamıştı yenileneceğini bildiğimizden focus'u düşünmemiştik.
    İkisini de kullandıktan sonra karar vermeni öneririm

Alıntıları Göster
    megan eskidi tabiki focus daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: GRI-pin

megan eskidi tabiki focus daha iyi

Alıntıları Göster
    yine ortalık karışacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

yine ortalık karışacak.

Alıntıları Göster
    Megane de ii ama focus yenilenen cd çalar klima tuşları ve iç aydınlatmasıyla daha bi karizma bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: FullPerfromance

Megane de ii ama focus yenilenen cd çalar klima tuşları ve iç aydınlatmasıyla daha bi karizma bence

Alıntıları Göster
    Tabi ki Focus en azından Fransız değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

yine ortalık karışacak.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Anadolu

yine ortalık karışacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: karamel

quote:

Orjinalden alıntı: Anadolu

yine ortalık karışacak.

Alıntıları Göster
    megane nın sıfırları çok pahalı sıfır alacaksan focus al mesela yukarıdaki listede megane hem 80 bg hemde full değil focus full ama

• quote:

Orijinalden alıntı: efsanea_06

megane nın sıfırları çok pahalı sıfır alacaksan focus al mesela yukarıdaki listede megane hem 80 bg hemde full değil focus full ama

Alıntıları Göster
    bence focus megane da sık arıza çıkıyor diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: _Maxy_

yanlış bilmiyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsanea_06

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: efsanea_06

objektif yorumlara bayılıyorum Öte yandan arkadaş bir hata yapıyor gibime geliyor. Ford un sitesine baktım Focus Tdci Sedan 44 milyar diyor. Metalik boyalı olursa 45 e yaklaşan bir fiyat çıkıyor.

• focus a binerdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toyota SUPRA

focus a binerdim
    arkadaşım yanlışın var gibi. geçen hafta izmir mais te idim. 1.5 dci 100 bg ekspression megane 36.500 ytl yazıyordu showroom un tam ortasında. bence bu günlerde sen fiyat almak için önce bayilere bir git. yine otokoçta fiesta 1.4 dizel için 28.800 ytl fiyat dediler. internetteki sitelerinde 31.000 ytl yazdığı halde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybalim

arkadaşım yanlışın var gibi. geçen hafta izmir mais te idim. 1.5 dci 100 bg ekspression megane 36.500 ytl yazıyordu showroom un tam ortasında. bence bu günlerde sen fiyat almak için önce bayilere bir git. yine otokoçta fiesta 1.4 dizel için 28.800 ytl fiyat dediler. internetteki sitelerinde 31.000 ytl yazdığı halde.

Alıntıları Göster
    tabiki focus u tercih et bırak donanımı fln sırf motoru yüzünden bile focus tercih edilmeli 109ps ve 240nm torku var daha ne olsun ayrıca donanım olarak dahaüstün çift bölgeli klima cruise control sony ses sistemi var tip şekil olarak megane dan hem tasarımı daha şık hem kasa olarak daha yeni özellikle focus a hb modeli çok yakışıyor ister benzinli ister dizel al eğer paran yetiyorsa focus dan şaşma

• quote:

Orijinalden alıntı: fiesta1903

tabiki focus u tercih et bırak donanımı fln sırf motoru yüzünden bile focus tercih edilmeli 109ps ve 240nm torku var daha ne olsun ayrıca donanım olarak dahaüstün çift bölgeli klima cruise control sony ses sistemi var tip şekil olarak megane dan hem tasarımı daha şık hem kasa olarak daha yeni özellikle focus a hb modeli çok yakışıyor ister benzinli ister dizel al eğer paran yetiyorsa focus dan şaşma

Alıntıları Göster
    Her iki bayide aranır test sürüşü için randevu alınır. Daha sonra teker teker aynı gün içinde ikisinede gidilir ve test yapılır. Gerekirse testler tekrarlanır. Ve içinize sinen araç alınır.

Kişisel tercihim yine ikisinide denedikten sonra Focus olur idi.

• quote:

Orijinalden alıntı: .C.O.

Her iki bayide aranır test sürüşü için randevu alınır. Daha sonra teker teker aynı gün içinde ikisinede gidilir ve test yapılır. Gerekirse testler tekrarlanır. Ve içinize sinen araç alınır.

Kişisel tercihim yine ikisinide denedikten sonra Focus olur idi.

Alıntıları Göster
    Focus tabiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuunC#8364;rr

Focus tabiki

Alıntıları Göster
    ya focus nerde megane nerde ikisinide sürdüm her yönü ile focus bence yol tutuşu falan focusun kat kat üstün hiç düşünmeye bile değmez focus al keyfine bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercan_wrc

ya focus nerde megane nerde ikisinide sürdüm her yönü ile focus bence yol tutuşu falan focusun kat kat üstün hiç düşünmeye bile değmez focus al keyfine bak

Alıntıları Göster
    focus ile megane kıyas kabul etmez bana gore.
    oncelikle focus un dizel motoru hem teknoloji hem hacmi hemde beygir gucu ile megane den kat be kat ustun.bu durumda performansi da ustun.
    zaten sadece birkez kullanmak yeterli aradaki farkı gormeye.
    iç malzeme kalitesinde focus golf ve astranın gerisinde kalsa da megane ın cok cok ustunde.
    aracın yuruyen aksaami,dayanıklılııgı sozkonusu oldugunda focus yıne megane dan cok daha ustun.
    arabayı araba yapan,motor-iç malzeme-kasa ve yuruyen aksaam konularının hepsinde focus daha ustundur.
    heleki arada 1000 ytl fakr var ise aynı araçlar olsa bile o para sırf motor farkı için bile verilir.
    tabiikide focus.
    zaten ulkemızde 1.6 dizel araçlar ın orta sınıfları içerisinde focus en mantıklı araçtir

• quote:

Orijinalden alıntı: ercan_wrc

Alıntıları Göster
    bencede focus

çünkü ek bir aparat olmadan muzik sistemi mp3 çalabiliyor

megane da 6lı cd çalar opsiyonel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altin-orfoz -- 31 Ağustos 2007; 1:42:47 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.