Şimdi Ara

Forumun insanların tercih eğilimine olan etkisi hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şaka maka GTÜ CENG tıbbı yakaladı ne düşünüyorsunuz arkadaşlar

• Biz afrolu troll yaptıkça bunlar ciddiye almaya başladılar. Mesela Tunç Kurt burdaki Hacettepe esprilerini ciddi sanmış, ne troll yaptıysak ciddi ciddi videosunda söylemiş, sonra da burdan aldığını dile getirmiş.

21'de girecekler eğer okuyorsanız:

BURDAKİ TROLL MESAJLARI CİDDİYE ALMAYIN.
  • Biz afrolu troll yaptıkça bunlar ciddiye almaya başladılar. Mesela Tunç Kurt burdaki Hacettepe esprilerini ciddi sanmış, ne troll yaptıysak ciddi ciddi videosunda söylemiş, sonra da burdan aldığını dile getirmiş.

21'de girecekler eğer okuyorsanız:

BURDAKİ TROLL MESAJLARI CİDDİYE ALMAYIN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TROHNET -- 26 Ağustos 2020; 19:30:8 >
  • Ha Gtü'yü yükselten tek etken sizin trolleriniz yani ? Komik olma kuzen...
  • Gucluturk2018 G kullanıcısına yanıt
    O kadar olmasa da belli kitlelere ulaşabiliyor. Buraya onbinlerce misafir akını oluyor tercih zamanı. Bu adamların arasından etkilenecekler çıkacaktır illa ki.
  • Gtü ceng kaçla kapatmış çok merak ediyom ama ya
  • AGENT FOR DEA kullanıcısına yanıt
    20K diye tahmim ediyorum. 21K ile giremeyen bir sürü arkadaş vardı ama birisi 20K ile girebildiğini söylemişti.
  • Hocam bunun gerçek olup olmadığını anlamak için kontrollü deneyler yapalım bence. Gelecek sene için rastgele bir okulu seçip cengini övmeye şimdiden başlayalım. Gelecek sene de tercih dönemi buraya gelip aşırı ciddi bir şekilde çok iyi falan diyelim. Gerçekten anormal bir yükselme yaparsa forumun ne kadar etkili olduğunu ispatlamış oluruz. Eğer büyük bir yükselme olmazsa bu savı çürütürüz. Nasıl fikir? :DD
  • GTÜ CENG in tıbbı yakalacağını uzun zamandır söylüyordum. 10k ya kadar yolu var sonra ybs si açılır onuda şaha kaldırırız
  • droxly D kullanıcısına yanıt
    Benim Okuldan Başlayalım Mı Hocam Konya Teknik Bilgisayar
  • İyi madem tahmin ettiğim gibi
  • Forum fazla küçümseniyor anlık 2-3k minimum üniversite öğrencisi adayı forumda dolaşıyor bence ybs ve cengin fırlamasında ciddi anlamda etkili Ceng+udemy moruq
  • AGENT FOR DEA kullanıcısına yanıt
    20.8
  • Hilal Bıyıklı Bozkurt kullanıcısına yanıt
    Olur hocam benim için fark etmez
  • seneye itü ceng övün direk ilk 1k okul
  • Hem de baya etkili , güzelim diş hekimliğine ilgi azalmış yazık gerçekten .Özellikle yok işsiz kalma var yok asgari ücret dediler adamlar seçmedi.Ama işin aslı böyle değil işte .Neyse benim işime geldi.Köklü üniversiteye kapak attım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.