Şimdi Ara

Full Hd IPS Ekran, min 15 inç ultrabook tavsiye.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ince ve gürültüsüz bir laptop arıyorum.Ultrabook olacak diye bir şart yok. Hafif bir notebook da var ise o da olur. Aradığım olmazsa olmaz özellikler şunlar. Fiyata takılmayın ama dell xps 2016 da önermeyin :) Tavsiyelerinizi bekliyorum.

-Min 15 inç ve min 1920x1080 (17 de olur) full hd ekran.IPS ekran şart.
    -Min 8 gb ram
    -Min core i5 ama core i7 tercihim.
    -İcerisinde ssd ile gelmiyorsa takilabilmeyi desteklesin
    -Klavye aydınlatması tercih sebebi.
    -Ekran kartı minimum gtx 560 ayarı yeterli benim için.Su an hala monster laptopta oyunları kaldırıyor.
    -Ve son olarakta bu özellikleri barındıran mümkün olduğunca ince ve hafif.

1 aya kadar almayı düşünüyorum. Çıkacak yada türkiyede satısı henüz olmayan ürün varsa bekleyebilirim.

• Lenova ve asusun 940 m ekran kartli ultrabook aletlerine bakin. Onerim size lenova.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 18 Mayıs 2016; 21:52:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

Lenova ve asusun 940 m ekran kartli ultrabook aletlerine bakin. Onerim size lenova.

Tesekkürler oneriniz icin. Asus Zenbook Pro UX501VW tam aradıgım gibi ama tr de satan bulamadım.
  • Gigabyte'ın P serisi laptopları da güzel bu konuda ama Türkiye'ye eskiden ilk serileri bi' gelir gibi oldu ama sonra hepten gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onder.t -- 19 Mayıs 2016; 23:49:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.