Şimdi Ara

garantili telefona değişim için ücret.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonumu (İPHONE 4S) garantiye gönderdim telefonumda şarj sıkıntısı, kendiliğinden kapanma, donma gibi problemler vardı. Benden telefonumu sıfır telefonla değiştireceklerini yalnız 520 tl ödeme yapmam gerektiğini söylediler. Sebebi de telefona sıvı teması olması dolayısı ile garanti dışı olması..
    Şimdi telefon madem garanti dışı neden 520 tl ile yenisini verecekler. Böyle bir şey başına gelen var mı ? Nasıl bir yol izlemeliyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: zafer0060

Telefonumu (İPHONE 4S) garantiye gönderdim telefonumda şarj sıkıntısı, kendiliğinden kapanma, donma gibi problemler vardı. Benden telefonumu sıfır telefonla değiştireceklerini yalnız 520 tl ödeme yapmam gerektiğini söylediler. Sebebi de telefona sıvı teması olması dolayısı ile garanti dışı olması..
    Şimdi telefon madem garanti dışı neden 520 tl ile yenisini verecekler. Böyle bir şey başına gelen var mı ? Nasıl bir yol izlemeliyim ?

appleda yapiyor bunu , garantisi biten sivi temasi olan 5S cihazimizi appla götürdük ve üzerine 700 TL ekleyerek sifirina sahip olduk apple zorludan.ki çöpe gidicekti o cihaz degerlendirmiş olduk.
  • Sıvı temas ettiyse kullanıcı hatası oldugu icin istemeleri normal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koşu yaparken telefonumu kolluk kılıf almıştım sanırım terden dolayı sıvı teması oldu kılıf içerisinde :/ . ozaman mecbur vericez 520 tl değişim için.
  • Kardeşim sıvı teması varsa tabi bu sizin hatanız adamlar haklı bende şarj ve wifi sıkıntısı vardı götürdüm 2 gün sonra gelin dediler sıfır olarak tek kuruş vermeden aldım .Yani kullanıcı hatası varsa sende olmaz ücretsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalora -- 11 Haziran 2014; 11:12:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.