Şimdi Ara

Gollerimizin tahminlerini yapalım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar yarın gece atacağımız golleri konuşalım, sizce kim kaç gol atacak ? yeneceğimiz bariz o konuya hiç değinmiyorum bile, sizce kaç farklı skorla yeneriz ? bence en az 3 farklı skorla yenicez, geçen yıl o kadar kötü olmamıza rağmen kedinin fareyle oynadığı gibi oynadık beşiktaşla, gözlerimi kapatıp düşünüyorumda, keita, elano, baros, kewell, arda hepsinin birer gol atacağını düşünüyorum neyse söyleyeceklerim bu kadar, maç başlayana kadar tahminler yapalım bakalım en yakın tahmnler kimlerin olucak.

benim tahminim 4 0 biter, baros birden fazla gol atar keita ve ardanın mutlaka asisti olur, elano dudak uçaklatacak oyunlar kurar, kewell ise ayakta alkışlatacak bir oyun ortaya koyar

• tamam.
  • ya öyle bir kadro var ki 2 si 3ü durgun kalsa diğeri çıkıyor byük bir şanssızlık olmazsa inşallah galibiz baros kewell mustafa sarp diyorum ben onlardan da 1 i atar diye düşnüyorum 3 1 geçeriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fanfinifinfon

ya öyle bir kadro var ki 2 si 3ü durgun kalsa diğeri çıkıyor byük bir şanssızlık olmazsa inşallah galibiz baros kewell mustafa sarp diyorum ben onlardan da 1 i atar diye düşnüyorum 3 1 geçeriz

aynen katılıyorum hocam 5 tane futbolcumuz çok üst düzey bu futbolculardan 3 ü kötü gününde olsa yinede beşiktaşa boyun eğmeyiz en ölüsü 2 0 falan yeneriz diye düşünüyorum. Mustafa sarpda her an herşeyi yapabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: denyc

quote:

Orijinalden alıntı: fanfinifinfon

ya öyle bir kadro var ki 2 si 3ü durgun kalsa diğeri çıkıyor byük bir şanssızlık olmazsa inşallah galibiz baros kewell mustafa sarp diyorum ben onlardan da 1 i atar diye düşnüyorum 3 1 geçeriz

aynen katılıyorum hocam 5 tane futbolcumuz çok üst düzey bu futbolculardan 3 ü kötü gününde olsa yinede beşiktaşa boyun eğmeyiz en ölüsü 2 0 falan yeneriz diye düşünüyorum. Mustafa sarpda her an herşeyi yapabilir

Alıntıları Göster
    Patrick için Milan Baros bence 3 tane atar,atmadı değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Kramers Lawyer

Patrick için Milan Baros bence 3 tane atar,atmadı değil

Alıntıları Göster
    Böyle konular oldukça forum sakin kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roohans

ya hocam öyle diyosunda akılı başında, futbol bilgisi olan bir insan hiç bu söyledilklerimizin aksini söyler mi ? görülen köy klavuz istemez derler, görülen köyde şudur ki, yarın galatasaray farklı bir skorla yenecektir, varsa aksini inkaar eden maç vaktinden önce yazar buraya,
  • quote:

quote:

ya hocam öyle diyosunda akılı başında, futbol bilgisi olan bir insan hiç bu söyledilklerimizin aksini söyler mi ? görülen köy klavuz istemez derler, görülen köyde şudur ki, yarın galatasaray farklı bir skorla yenecektir, varsa aksini inkaar eden maç vaktinden önce yazar buraya,

Alıntıları Göster
    2 Keita, 1 Baros, 1 Servet Çetin kornerden kafa golü

• quote:

Orijinalden alıntı: fprox41

2 Keita, 1 Baros, 1 Servet Çetin kornerden kafa golü

Alıntıları Göster
    Arda, Balta, Sarp bunlar atacak gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaraki-kenpachi!!!

Arda, Balta, Sarp bunlar atacak gibi geliyor.

Alıntıları Göster
    denyc bence güzel bir konu olammaış.dediklerin doğru dahi çıksa durum tam tersi olsa nasıl düşünürdün.
  • quote:

Alıntıları Göster
    1-1 biter. Tabata ve Keita atar
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep41

denyc bence güzel bir konu olammaış.dediklerin doğru dahi çıksa durum tam tersi olsa nasıl düşünürdün.

sence tam tersi olabilir mi ?

hadi düşünelim, var sayalım ki,

dediğin gibi tam tersi oldu

Galatasaray : 0 Beşiktaş : 4

düşünmesi bile saçma

• quote:

quote:

düşünmesi bile saçma

neden olmasın futbol bu.maç başlamış ve bir beşiktaş atağında son adam ceza sahasında penaltı yaptırıp atılıyor.kağıt üstünde büyük favoriyiz.ama en nihayetinde derbi.bende farklı kaznamak istiyorum derbiyi.ama temkinli olmak en doğrusu bence.

• quote:

quote:

quote:

düşünmesi bile saçma

neden olmasın futbol bu.maç başlamış ve bir beşiktaş atağında son adam ceza sahasında penaltı yaptırıp atılıyor.kağıt üstünde büyük favoriyiz.ama en nihayetinde derbi.bende farklı kaznamak istiyorum derbiyi.ama temkinli olmak en doğrusu bence.

Alıntıları Göster
    Geçen sene fb ye 4 tane atacağız diye gittik 4 tane yiyipte geri döndük. Bu kadar emin olmayın, Rijkaard bile rahatsız oluyor bu durumdan.

• quote:

Geçen sene fb ye 4 tane atacağız diye gittik 4 tane yiyipte geri döndük. Bu kadar emin olmayın, Rijkaard bile rahatsız oluyor bu durumdan.

Alıntıları Göster
    Yenilirsek yarın uplatırlar bu konuyu. Bi yenelimde sonra dalga geçecez zaten, bu kadar aceleci olmayın...
  • quote:

Alıntıları Göster
    Çok saçma bir başlık olmuş son maçımızı ankarasporla yaptık bir gol yeseydik o maç dönmezdi ki burda karşımızda beşiktaş var defansları iyi gol yollarında sıkıntıları var evet ama son transferleri tabata gerçekten çok iyi oyuncu alex gibi çok iyi arapaslar verebiliyor nihatta gününde olursa bu maç bizim açımızdan zor geçer gerçi derbi bu hertürli zor geçiceği kesin bu kadar çok küçümsemeyin evet favoriyiz ama favori olmak zordur roohans iyi söylemiş fenerbahçeyi en kötü döneminde yenemedik.

• quote:

Orijinalden alıntı: kelberTh

Çok saçma bir başlık olmuş son maçımızı ankarasporla yaptık bir gol yeseydik o maç dönmezdi ki burda karşımızda beşiktaş var defansları iyi gol yollarında sıkıntıları var evet ama son transferleri tabata gerçekten çok iyi oyuncu alex gibi çok iyi arapaslar verebiliyor nihatta gününde olursa bu maç bizim açımızdan zor geçer gerçi derbi bu hertürli zor geçiceği kesin bu kadar çok küçümsemeyin evet favoriyiz ama favori olmak zordur roohans iyi söylemiş fenerbahçeyi en kötü döneminde yenemedik.

Alıntıları Göster
    Baros+oynarsa nonda--Arda...

• quote:

Orijinalden alıntı: Lancér

Baros+oynarsa nonda--Arda...

Alıntıları Göster
    inşallah futbolcularda bizim gibi rehavete kapılıp beşiktaşı küçümsemez. yoksa sonumuzu düşünemiyorum bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aMiraL*

inşallah futbolcularda bizim gibi rehavete kapılıp beşiktaşı küçümsemez. yoksa sonumuzu düşünemiyorum bile.

Alıntıları Göster
    Bir derbiyi nasıl böyle küçümsüyorsunuz anlamıyorum. Anadolu takımıyla maç yapmaycaz arkadaşlar aklınızı başınıza alın. Futbol bu herşey olabilir. Üstelik dezavantajlarımızda var milli takımdan dönen çok oyuncumuz var. Temkinli olmakta fayda var

• quote:

Orijinalden alıntı: Mike Ross

Bir derbiyi nasıl böyle küçümsüyorsunuz anlamıyorum. Anadolu takımıyla maç yapmaycaz arkadaşlar aklınızı başınıza alın. Futbol bu herşey olabilir. Üstelik dezavantajlarımızda var milli takımdan dönen çok oyuncumuz var. Temkinli olmakta fayda var

Alıntıları Göster
    Beşiktaş kötü günler geçiriyor olsa da derbi havası her zaman başkadır Rakibi küçümsemediğimiz sürece rahat bir galibiyet alıcağımıza inanıyorum.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.