Şimdi Ara

Gördüğünüz Komik Rüyalar :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
11.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet sizdende bekliyorum ve ilk olarak ben başlıyorum...

Rüyamda atta biniyordum ve at birden koşmaya başlıoyrdu tam uçurumda birden duruyordu ve ebn aşağı düşüyordum ardından yataktan düştüm :D

• Yapay Zekanın Yanıtı

Komik Rüyalar: Bilinmeyen Bir Dünyayı Keşfetmek

Komik rüyalar, bilinçaltının bizi şaşırtabileceği ve eğlendirebileceği tuhaf ve eğlenceli rüya türleridir. Bu rüyalar, gülünç senaryolardan absürt karakterlere kadar her şeyi içerebilir.

En komik rüyalar genellikle beklenmedik olay örgüsüyle karakterize edilir. Uyuyan kişi kendini garip veya mantıksız durumlarda bulabilir. Örneğin, uçabildiklerini, hayvanlarla konuşabildiklerini veya ünlü biriyle çıktıklarını hayal edebilirler.

Komik rüyaların nedeni tam olarak anlaşılamamıştır, ancak stres, endişe veya uyku yoksunluğu gibi faktörlerin rol oynaması mümkündür. Bazı uzmanlar, komik rüyaların bilinçaltının gün içinde bastırılan duyguları ve düşünceleri işlemesine yardımcı olmanın bir yolu olabileceğine inanıyor.

Komik rüyalar eğlenceli olabilirken, aynı zamanda endişe verici de olabilirler. Uyuyan kişi, rüyalarının gerçekmiş gibi hissetmesi ve uyanmakta zorluk çekmesi durumunda, uyku bozukluğu yaşaması mümkündür. Bu durumda profesyonel yardım almak önemlidir.

Genel olarak, komik rüyalar bilinçaltının gizemli dünyasını keşfetmenin eğlenceli bir yoludur. Ancak endişe verici hale gelirlerse, bir tıp uzmanına danışılması önerilir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Tuvaletin deliğinden asağı dustum. Ciddiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UmutsuzVakaKaramsarCocuk -- 2 Eylül 2011; 2:24:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkans1

Tuvaletin deliğinden asağı dustum. Ciddiyim.

senin durum benden daha yaş
  • arkadaşın sevdiği kızı rüyamda görmüştüm . benimle beraber yanımda bir kişi daha vardı. 3 kişiydik. kızı şey yapmak için yer arıyorduk bunu arkadaşa anlattğımda ne sinir olmuştu kanka yapcaktım ama yapamadım demiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: musa_emir_2008

Evet sizdende bekliyorum ve ilk olarak ben başlıyorum...

Rüyamda atta biniyordum ve at birden koşmaya başlıoyrdu tam uçurumda birden duruyordu ve ebn aşağı düşüyordum ardından yataktan düştüm :D

Gerçekten de çok komik.

Bu arada okullar ne zaman açılıyordu beyler ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

quote:

Evet sizdende bekliyorum ve ilk olarak ben başlıyorum...

Gerçekten de çok komik.

Bu arada okullar ne zaman açılıyordu beyler ?

bilmem sana sormalı
  • bi şarkı dinliyorum pcde ama şarkı çok güzel sonra bi daha dinliyorum. uyanınca şarkıyı hatırlamıyorum
  • Amerikada 40 katlı bi binanın en tepesindeyim bi atlıyordum oradan taa bizim evin önüne kadar geliyordum oraya asfalta çakılıyordum bacaklarım asfalta yapışıyordu bildiğin eriyip yapışıyordu sonra uyandım.
  • rüyamda birisinden aldığım milli piyango numaralarını uyandığımda hatırlamamak
  • rüyamı hatırlamıyorumda uyandığımda donumda bi ıslaklık vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

rüyamı hatırlamıyorumda uyandığımda donumda bi ıslaklık vardı

rüyanda ne gördüğünü tahmin edebiliyorum

P
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

rüyamı hatırlamıyorumda uyandığımda donumda bi ıslaklık vardı

rüyanda ne gördüğünü tahmin edebiliyorum

P

o
  • bulunmalı
  • rüyamda bir yere yetişmem gerektiğinde yada bişeyden kaçmam gerektiğinde koşamamam başkasınında başına geliyormu bu
  • Saksıyla birlikte koyu bir muhabbete daldığımı biliyorum. O ne biçim rüyaydı lan
  • Komik değil ama ibretlik rüyalarm var. yolda yürürken yüz üstü yapışırım. Bisiklet süremem sağ veya sola yatarım. Araç sürerken kaldırımlar küçülür aracın tekerleri takılır ve takla atarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.