Şimdi Ara

Gratis yıkılıyor %75 indirim (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
8
Favori
35.025
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Site düzelmiş fakat siparişim sekmesinde siparişim gözükmüyor. Sizde durum nasıl? Bekleyeyim mi arayayım mı bilemedim.
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt

diş olayı misaldi...

fakir kadınlar da saçını iyi bir şampuanla yıkamak ister,iyi bir el kremi kullanmak ister falan....tema fakir insanların bakım ürünleri alamaması....almak onlarında hakkı...  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KimYon_Reyiz -- 2 Haziran 2024; 23:56:14 >
  • KimYon_Reyiz kullanıcısına yanıt
    5 sene sonra Müge Anlı 'da, mahalleye tren yapmış ve nikah dışı doğan bebeği nereye gömdüğünü itiraf ediyor olabilir.
  • KimYon_Reyiz kullanıcısına yanıt

Yahu tamam ekonomi leş gibi eyvallah da bu kadar da saçmalamayın, kim parasızlıktan diş fırçalayamıyor? kolonya süremiyor? abartmanın da bu kadarı.

Böyle saçma yerlerden eleştirince malum kitleye malzeme çıkarıyorsunuz gidin daha mantıklı yerlerden eleştirin. Kiralar, et fiyatları, eğitim vs. en azından ciddiye alınırsınız.

• RTX3080Ti kullanıcısına yanıt

sen hiç toplu taşımaya binmiyon heralde tuzun kuru.gazel okuyon.bin bakalım ter kokusundan durabiliyon mu?

• Önce çalışanlar bitirmiştir.

• sahin1001 S kullanıcısına yanıt

benim de görülmüyor siparişim, aksi gibi bir defa aldım hata verdi, bir kez daha aldım. iki defa çekti. bakalım sonuç ne çıkacak.

• freeagle kullanıcısına yanıt
    Pazartesi aramayı düşünüyorum. Hala görünmüyor
  • sahin1001 S kullanıcısına yanıt

bende de aynı şekilde. mh'yi arayınca bu durumdan bahsediyor zaten "kontrollerimiz sağlanıyor lütfen sabırla bekleyin" şeklinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Columbia- -- 2 Haziran 2024; 15:56:38 >
  • -Columbia- kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bekleyeyim madem. Mh’ye ulaşmak da sıkıntı çünkü
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt

Var istersen alırım

• Kozmetik bağımlısı bir millet olmuşuz. Şu işe yaramaz şeylere Bizim kadar para döken başka millet var mıdır. Tüm yatırım görselliğe yapılıyor.

• Tomcruise55555 T kullanıcısına yanıt
    hani nerde ? eve ve migros mion indirimleri var (forumda muhabbeti var), bunlar dışında mı ?
  • SKT'si yaklaşmış ürünleri kitlediler millete. 1 ay beklese çöp olacak malları geçirdiler enayiler topluluğuna.

• The Alim kullanıcısına yanıt

Skt bakmak zor değil. Aldığım ürünlerden en yakın skt'si olanı 2026.

• Kedi ciğer pis
  • kdr_ kullanıcısına yanıt
    Bir keresinde indirim zamanı mağazadaki son tüy dökücü kremi satın aldım diye bir kadın bana bir surat yapmıştı bir ses çıkarmıştı hala arada aklıma gelir çirkinliği, yaradan insanı çirkef Türk kadınıyla sınamasın o nasıl bir alt yaratılış Görmüşsünüzdür son indirimde neler oldu

Gratis'i marka olarak severim çalışanları da bana sempatik gelir, artık mağazaya gitmediğim gibi online alışveriş de yapamıyorum çünkü indirimlerden yararlanmak imkansız oluyor ki ben ne alsam ihtiyaçtır ve sırası gelince o ürün tüketilir çöpe gitmez, tüm bu sıkıntıların üstüne % 75 indirim bu kez bünyemde çok farklı bir hissiyat yarattı, siz ne dersiniz şaşırtıcı bir süt yaptı...

Bu kez bir iş var bu işin içinde...

• paraları çekti ama siparişler yok ortada uğraş dur şimdi
  • vampirelf kullanıcısına yanıt

29unda indirim başlamamışken verdiğim mağaza teslimat siparişi hala hazırlanıyor. 1inde aynı ürün indirime girmiş o zaman aldığım da hazırlanıyor. Gördüğüm en kötü online satış firması.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.