Şimdi Ara

Gratis yıkılıyor %75 indirim (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
8
Favori
35.023
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Geçen sene yine benzer indirimden güçlükle 2 parça ürün almıştım, aradan bir hafta geçti kargo yapılmayınca müşteri hizmetlerine yazdım aradan 5 dk. geçti hiçbir açıklama yapmadan mesajıma cevap vermeden siparişi iptal ettiler, yuh dedim ama yapacak da bir şey yok.

• akten kullanıcısına yanıt
    Var.. Arkasını arayın, gerekli şikayetleri yapın THH ye ki meydanı boş bulmasınlar böyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben online alışveriş tercih ediyorum ama bu kampanya da yine site çöktü, kampanya döneminde alamıyorsam normal zamanda da almam kota koyarsın-üst limik koyarsın vs ama siteyi kapatmazsın.Bu çökme değil kesinlikle kapatma

• Ben şikayet ettim gratisi dijital slipi ve sipariş ekranını gönderdim anlattım ürünleri istediğimi söyledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OPTİMİST kullanıcısına yanıt

alsancak şubesinde yarı kepenk açık millet birbirini yiyordu. en son gezi parkında starbucks patlattıklarında böyle bir kaos görmüştüm

• Türkiyenin en kirli yüzlerinden bir tanesi bu indirim olayları. İnsanların en kolay çirkinleşme olayı bununla ortaya çıkıyor.

• Bigbang günü verdiğim sipariş hazırlanıyor olarak görülmesine rağmen mağazaya ulaşmış.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.