Şimdi Ara

Gratis yıkılıyor %75 indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
8
Favori
35.023
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konusu niye yok benmi goremedim Gratis yikiliyor şampuanlar vs 35 tl civari dis macunlari cok uygun

• site acılmıyor ne varmıs gratıs te :)

• Sabah kız arkadaşım fotoğraf attı. Gerçekten sağlam indirimler var. Site çökmüş.

• Millet birrbirini yiyordu harbidende fiyalar inanilmaz ama bu fiyata satip hala kâr edebiliyorsa marketlere derhal kayyum atanmalı resmen bizi ayakta zikiyorlar ...
  • Site çöktü
  • Huloğğğğ girdik sıraya, güneş kremi, şampuan ne varsa dibini sıyırmaya..

• Çoğu ürünün fiyatı yüksek ama yinede yüzde 30-40 indirimli piyasaya göre

• Bişeyin yıkıldığı yok 60 TL ye sattığı şampuanı 118 TL yapmış ,millet sıraya girmiş, aynı köprü fıkrasındaki gibi millet artık zevk alıyor yarasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 31 Mayıs 2024; 11:32:31 >
  • Bella Ciao kullanıcısına yanıt

indirim gayet iyi a101 de ayni sampuan sozde indirimde 60 tl simdi 35 den aldim yani sonuç önemli gratisde 35 tl gunes kremi alin en indirimsizi bile en az piyasdan %50 dusuk fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi papeneser -- 31 Mayıs 2024; 11:31:34 >
  • papeneser P kullanıcısına yanıt
    250 lira üzerine değil mi indirim?
  • Bella Ciao kullanıcısına yanıt

farketmez zaten aldikalrin 250 yi geciyor yani 250 gecince ne alirsan al indirimli oluyor her urun icin 250 yi gecince degil

• Bizim şirket in yarisi magazada islere yarim kaldi
  • papeneser P kullanıcısına yanıt
    Şampuanı 35 liraya almak için,250 harcamadıysan sorun yok..
  • Yaklaşık 100 kişilik sıra vardı teyzeler ve ablalarda münakaşayı göze alan gitsin :)
  • Sepet yapabilmeniz ayrı bir dert yapsanız da ödeme ekranında çakıyor sistem. Klasik Gratis işleri.
  • Mağazaya gittim ortalık yıkılıyor. Kızlardan sıra gelmiyor
  • Yolumu değiştirip önünden geçtim araçla. Teyzeler dışarı sarkmışlar, yağmalıyorlar... GİTMEYİN Gratis yıkılıyor %75 indirim 

Çekmeköy / Taşdelen

• Siteden işi biten çıksın sövecem yoksa bak :D
  • Nalları dikti iyice, redis felan patlak. System admin fall out

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 31 Mayıs 2024; 12:4:40 >
  • gratis her indirimde site iptal oluyor.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.