Şimdi Ara

Gratis yıkılıyor %75 indirim (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
8
Favori
35.023
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [simage]
    https://galeri14.uludagsozluk.com/831/millet-ac-ac_1523263.jpg
    [/simage]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • papeneser P kullanıcısına yanıt

Ciddi ciddi kâr ettiğini düşündün yani.

• Bu sabah gitsem nemalanabilirmiyim? Güneş kremi alacağım

• Mionda 600/300 devam ediyor 1-2 haziranda. Nerdeyse gratis fiyatlarına geliyor ürünler.

• Clear 77 lira idi, yani 33,5 lira. Gratis indiriminde 50 liraya geliyordu, gratisten daha ucuz bazı ürünlerde mion

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slipdream -- 1 Haziran 2024; 3:49:30 >
  • slipdream kullanıcısına yanıt
    Indirim %50 değil %33. Çünkü asıl olarak 900 TL'lik alışveriş le 300 TL indirim olmuş oluyor

• whiteway_twilight W kullanıcısına yanıt

Merhaba migros uygulamasındami başka bir yerdemi bu mion ?

• TurkeyStar kullanıcısına yanıt

Migros uygulaması ya da web sitesinde. Alışveriş ten önce kampanyaya katılmayı unutmayın.

• F/p güneş kremi var mı yağlı ciltlere, sivilce v.s yapmayan

• mami61off kullanıcısına yanıt

Gratis yıkılıyor %75 indirim Gratis yıkılıyor %75 indirim Gratis yıkılıyor %75 indirim Gratis yıkılıyor %75 indirim Gratis yıkılıyor %75 indirim Gratis yıkılıyor %75 indirim Gratis yıkılıyor %75 indirim Gratis yıkılıyor %75 indirim Gratis yıkılıyor %75 indirim Gratis yıkılıyor %75 indirim Gratis yıkılıyor %75 indirim Gratis yıkılıyor %75 indirim Gratis yıkılıyor %75 indirim 

Mion’dan ilk alışverişe ekstra bir indirim var mı acaba ? Daha önce hiç kullanmadım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Sipariş tamamlandığında mı yatacak puanlar yoksa belirli bir tarih var mı acaba ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

mionda 600 şart degil,100 tl likte alsan %50 money verir.

• X teki aktroller hemen millette para var makyaj malzemesi almaya koştu falan yazmışlar....

halbuki millet parasızlıktan dişini fıçalayamıyor, bir kolonya bile süremiyor...bundan haberleri yok.

nasıl bir kötülükle karşı karşıyayız. ibretlik.

• Bella Ciao kullanıcısına yanıt
    Alakası yok,millet 10 15 bin liralık alışveriş yapmış, fiyatlarda cidden uygun. Tek ürün üzerinden kıyaslama yapma bence.
    Hangi ürün bu arada

• Bittimi

• KimYon_Reyiz kullanıcısına yanıt
    hocam diş fırçalamama fakirlikten değil, kültürde yok, bim 'de diş fırçası + macunu 50 tl. 5000 tl 'lik oral-b makinenin dişi daha iyi temizlediğine dair kanıt da yok.

• Denk gelse bende alırdım 30 40tlye deodorant daha gelmaz. Amazonda 90a alınca mutlu alıyorum iyi denk geldi diye. Dün zar zor girdim ödeyemedim alamadım bitti sonra. Mağazaya da gitmedim Eskişehir'de kalmamıştır genç burada çok

• Fiyatlar sepette düşüyordu pahalı diyenler onu kaçırmış. Ciddi ciddi çok ucuza geliyordu bir çok ürün. Mion diyenlere de şunu söyleyeyim piyasa ile karşılaştırma yapmadan almasınlar. Baktığım bir ürün piyasadan yüzde 50 pahalı

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.