Şimdi Ara

Griffin iClear iPhone 3g kullanan var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acaba bu kılıfı iphone'u için kullanan var mı varsa nerden aldınız ve memnun musunuz ?

• nasıl bi kılıf ki acaba

resmi yok mu kardeş gerçi marka mevcut ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinuhe.s

nasıl bi kılıf ki acaba

resmi yok mu kardeş gerçi marka mevcut ama
    http://www.griffintechnology.com/products/icleariphone

kendisi linkteki gibi bir kılıftır
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbleda

http://www.griffintechnology.com/products/icleariphone

kendisi linkteki gibi bir kılıftır

Alıntıları Göster
    şefafmış geçenlerde bi yerde görmüşdüm

lakin hiç kullanmadın..fikir beyan edemem ancak invisibıl şaylds tavsiye ederim

• quote:

şefafmış geçenlerde bi yerde görmüşdüm

lakin hiç kullanmadın..fikir beyan edemem ancak invisibıl şaylds tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    invisivle shield kullanıyo musun memnun musun ?
  • quote:

invisivle shield kullanıyo musun memnun musun ?

Alıntıları Göster
    abicim tek kelime süper abartmıyom

beklentilerin hangi ölçülerde bilemem ama estetik kullanım kolaylığı rahatlık vs
  • quote:

abicim tek kelime süper abartmıyom

beklentilerin hangi ölçülerde bilemem ama estetik kullanım kolaylığı rahatlık vs

Alıntıları Göster
    ya peki arkaya yapştrdğın parçada kıvrımlar olmaı mı kenarda nasıl çözdün o sorunu
  • quote:

ya peki arkaya yapştrdğın parçada kıvrımlar olmaı mı kenarda nasıl çözdün o sorunu

Alıntıları Göster
    http://www.youtube.com/watch?v=vrGJZm_r9IE

üstteki video yu dikkatle izle

acele ediyor bazıları ve sıralamayı gözetmiyorlar sonrada olmadı diyorlar

• quote:

http://www.youtube.com/watch?v=vrGJZm_r9IE

üstteki video yu dikkatle izle

acele ediyor bazıları ve sıralamayı gözetmiyorlar sonrada olmadı diyorlar

Alıntıları Göster
    çok sağol kardeşim

• quote:

çok sağol kardeşim

Alıntıları Göster

Ürüne ulaşmak için

• quote:

Orijinalden alıntı: haXan2849

Ürüne ulaşmak için

Alıntıları Göster
    valla biraz kaba gibi, ama ben bunu beğendim, silikon kılıf:

bende bi kılıf alacağım araştırıyorum ama, fiyatlar çok pahalı, capsule neo'yu 40-50 ytl gibi olsa bulsam, hiç kaçırmam, şu an en gözde kılıf Capsule neo, tavsiye ederim.

ama sanırım yukarıdaki iFrogz Wrapz kılıfını alacağım...

• quote:

Orijinalden alıntı: ynskzgl

bende bi kılıf alacağım araştırıyorum ama, fiyatlar çok pahalı, capsule neo'yu 40-50 ytl gibi olsa bulsam, hiç kaçırmam, şu an en gözde kılıf Capsule neo, tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    ya iphone'u beyaz alacağım için şeffaf bişey olsun istiyorum en iyis invisible shield olucak heralde

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: pieceofmoon

SwitchEasy firması fiyatları düşürmediği sürece Capsule ürünlerinin satış fiyatının 40-50 YTL olması pek mümkün gözükmüyor. Anca yeni jenerasyon iPhone'lar çıkınca belki 3G modelleri için üretilen kılıfların fiyatları düşebilir stok eritebilmek için...

• quote:

ya iphone'u beyaz alacağım için şeffaf bişey olsun istiyorum en iyis invisible shield olucak heralde

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: hbleda

Hocam sakın invisible alma, bende beyaz iphone var, invisible shield bi süre sora sararıp çirkinleştiriyor beyazı. hatta bütün beyaz kılıflar bi süre sonra kullanılamaz şekilde kirleniyor. ben siyah alacağım, sanada öneririm. zaten cihaz beyaz, siyah alıp arada siyah arada beyaz görmek hiç fena olmaz...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: hbleda

Hocam sakın invisible alma, bende beyaz iphone var, invisible shield bi süre sora sararıp çirkinleştiriyor beyazı. hatta bütün beyaz kılıflar bi süre sonra kullanılamaz şekilde kirleniyor. ben siyah alacağım, sanada öneririm. zaten cihaz beyaz, siyah alıp arada siyah arada beyaz görmek hiç fena olmaz...

Alıntıları Göster
    aldım bile kardeş :D daha şimdi eve geldim bi iphone aldım beyaz bide invisible shield aldım neyse sararınca yenisini alırız napalım

• quote:

aldım bile kardeş :D daha şimdi eve geldim bi iphone aldım beyaz bide invisible shield aldım neyse sararınca yenisini alırız napalım

Alıntıları Göster
    ne çabuk yau, bi kaç saat içinde, hayırlı olsun, güle güle kullanasın. ya biraz da sana bağlı temizliği, ama bir kaç ay içinde sararıyormuş. biri bi konu açmıştı, ara bak bi.

valla istanbulda olsam keşke, burda kılıf yokki. en bktan çekmeli kılıfı 35 ytl'ye satıyor bi tükan. başka da kılıf yok...

ama resmini verdiğmi alıcam, elmasepetinden...

• quote:

ne çabuk yau, bi kaç saat içinde, hayırlı olsun, güle güle kullanasın. ya biraz da sana bağlı temizliği, ama bir kaç ay içinde sararıyormuş. biri bi konu açmıştı, ara bak bi.

valla istanbulda olsam keşke, burda kılıf yokki. en bktan çekmeli kılıfı 35 ytl'ye satıyor bi tükan. başka da kılıf yok...

ama resmini verdiğmi alıcam, elmasepetinden...

Alıntıları Göster
    almaz olaydım invisible shield'ı ya. takması çok dert ya yanlar sürekli kalkıyodu bende sonunda kestim o yan kulakçıkları bide ekranda biraz solüsyon kaldı galiba yapıştırırken ekranın ışığı yandımı o solüsyonlu yerler belli olyuo böyle renkli renkli oluyo hiç memnun kalmadım yani.

• quote:

almaz olaydım invisible shield'ı ya. takması çok dert ya yanlar sürekli kalkıyodu bende sonunda kestim o yan kulakçıkları bide ekranda biraz solüsyon kaldı galiba yapıştırırken ekranın ışığı yandımı o solüsyonlu yerler belli olyuo böyle renkli renkli oluyo hiç memnun kalmadım yani.

Alıntıları Göster
    INVISIBLESHIELD ürünlerinden verim almanız için 48 saat beklemelisiniz. Yanlar sürekli kalkar onları elinizle sürekli yapıştırmanız gerekiyor. Solusyon sıvısı uçana kadar yapışmaz yan taraflar ne zamanki solusyon sıvısı uçar o zaman bir daha ayıramazcasına yapışır.

Ekranda solusyon kalmış demişsiniz. Solusyon sıvısı kaldı diye hiç dertlenmeyin çünkü o sıvı uçuyor. Sıvı uçuncada orada boşluk kalmıyor bilakis o bölüm cihaza yapışıyor.

10 tane'den fazla cihaza INVISIBLESHIELD BodyGuardZ BSE yapıştırdım daha bir tanesinde açılma vs gibi sorunla karşılaşmadım. Fakat hemen 15 dakikada uygulayabileceğiniz bir kılıf değil bunlar. En son Touch1G ye kapladık 2 saat boyunca elimizden düşmedi cihaz çünkü yanlar sürekli kalkıyordu.

iPhone ve Touch falan hikaye siz N95'e yapıştırmayı deneyin birde o zaman asıl psikopat oluyorsunuz. O kadar zor ki kaplarken keşke iPhone kaplasam dediğim oldu.
    Yani ürün aslında çok kaliteli fakat bilinçsizce ve araştırmadan hemen uygulayıp sonuç almak istiyorsunuz. Bu ürünlerde sonuç almak için 48 saat beklemelisiniz. Tam bu zaman zarfında solusyon tamamen uçup jelatin cihaza tam yapışıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: haXan2849

INVISIBLESHIELD ürünlerinden verim almanız için 48 saat beklemelisiniz. Yanlar sürekli kalkar onları elinizle sürekli yapıştırmanız gerekiyor. Solusyon sıvısı uçana kadar yapışmaz yan taraflar ne zamanki solusyon sıvısı uçar o zaman bir daha ayıramazcasına yapışır.

Ekranda solusyon kalmış demişsiniz. Solusyon sıvısı kaldı diye hiç dertlenmeyin çünkü o sıvı uçuyor. Sıvı uçuncada orada boşluk kalmıyor bilakis o bölüm cihaza yapışıyor.

10 tane'den fazla cihaza INVISIBLESHIELD BodyGuardZ BSE yapıştırdım daha bir tanesinde açılma vs gibi sorunla karşılaşmadım. Fakat hemen 15 dakikada uygulayabileceğiniz bir kılıf değil bunlar. En son Touch1G ye kapladık 2 saat boyunca elimizden düşmedi cihaz çünkü yanlar sürekli kalkıyordu.

iPhone ve Touch falan hikaye siz N95'e yapıştırmayı deneyin birde o zaman asıl psikopat oluyorsunuz. O kadar zor ki kaplarken keşke iPhone kaplasam dediğim oldu.
    Yani ürün aslında çok kaliteli fakat bilinçsizce ve araştırmadan hemen uygulayıp sonuç almak istiyorsunuz. Bu ürünlerde sonuç almak için 48 saat beklemelisiniz. Tam bu zaman zarfında solusyon tamamen uçup jelatin cihaza tam yapışıyor...

Alıntıları Göster
    kılıf olarak size antibakteriyal iSkin ürünlerini önerebilirim arkadaşlar son derece kaliteli ürünler gibi

http://www.ncstr.com/asp/listgroup.asp?group=20

• quote:

Orijinalden alıntı: hayri8688

kılıf olarak size antibakteriyal iSkin ürünlerini önerebilirim arkadaşlar son derece kaliteli ürünler gibi

http://www.ncstr.com/asp/listgroup.asp?group=20

Alıntıları Göster
    pahalııı hocam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.