Şimdi Ara

GT5-NissanGTR themed Cockpit Design

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar...1kaç haftadır üzerinde çalıştığım oyun kokpitim yavaş yavaş şekil almaya başladı...bu projemi bir kaç görsel ile paylaşmak istedim sizlerle..tabi geliştirmekte olduğum bi kaç alternatif daha var...bu üretimi en zor olanı,özellikle arka kısmı... ön kısım üzerinde çalışıyorum şuan...sanırım GTR'ın ön ızgara kısmını tamamlayınca daha da kimlik kazanacak..beğeninize...her türlü yorum ve önerilerinizi bekliyorum...

evet arkadaşlar,son haline yaklaşıyor yavaş yavaş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagatayhh2 -- 7 Kasım 2010; 23:23:05 >

• fena deil şaka gusel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn

fena deil şaka gusel
    teşekkür ederim...;) bakalım canlısı çok farklı olcak eminim...çünkü ışıklandırma da olcak...;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagatayhh2 -- 7 Kasım 2010; 23:27:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cagatayhh2

teşekkür ederim...;) bakalım canlısı çok farklı olcak eminim...çünkü ışıklandırma da olcak...;)

Alıntıları Göster
    Çok güzel olmuş eline sağlıkbunu kendinemi yapacaksın,kullandığın malzeme ne ve kaça mal olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk

Çok güzel olmuş eline sağlıkbunu kendinemi yapacaksın,kullandığın malzeme ne ve kaça mal olacak

Alıntıları Göster
    çok teşekkür ederim hocam...evet kendime ;) ilerde seri üretime de geçebilirm belli mi olur...Playseats Classic var zaten,etrafına böle bişey düşünüyorum...geliştirdim biraz daha...çepeçevre kapanıcak koltuğun etrafı...ön ızgarayı da yaptıktan sonra daha bi kimlik kazanıcak...valla şu an gördüğünüzü yapmak maliyetli,niye derseniz,yuvarlak hatlar hakim,bu da demek oluyo ki polyester den üretilebilir,kalıp yapılarak,ki dediğim gibi oldukça maliyetli,ama güzel bi çözümüm var,ilerleyen günlerde paylaşıcam...

güncellemeler için bekleyin ;)

• quote:

çok teşekkür ederim hocam...evet kendime ;) ilerde seri üretime de geçebilirm belli mi olur...Playseats Classic var zaten,etrafına böle bişey düşünüyorum...geliştirdim biraz daha...çepeçevre kapanıcak koltuğun etrafı...ön ızgarayı da yaptıktan sonra daha bi kimlik kazanıcak...valla şu an gördüğünüzü yapmak maliyetli,niye derseniz,yuvarlak hatlar hakim,bu da demek oluyo ki polyester den üretilebilir,kalıp yapılarak,ki dediğim gibi oldukça maliyetli,ama güzel bi çözümüm var,ilerleyen günlerde paylaşıcam...

güncellemeler için bekleyin ;)

Alıntıları Göster
    Bu kokpiti görünce aklıma ,çarpışan arabalar geldi fuarda ne çok binerdim,dizaynıda çarpışan arablar gibi zatenyukarı bir sanayi elektirigi bağlarsın hocam,4 tanede teker kokpitin yanlarınabide seri üretim yapcakmışın zaten bizde geliriz çarpışan arabalarla şöyle bir stresimi atarızsakın kızma hocam şakasına söylüyorum,güzel olmuş yalnız yer skıntısı oluşturabilir gibi geldi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa Zoro

Bu kokpiti görünce aklıma ,çarpışan arabalar geldi fuarda ne çok binerdim,dizaynıda çarpışan arablar gibi zatenyukarı bir sanayi elektirigi bağlarsın hocam,4 tanede teker kokpitin yanlarınabide seri üretim yapcakmışın zaten bizde geliriz çarpışan arabalarla şöyle bir stresimi atarızsakın kızma hocam şakasına söylüyorum,güzel olmuş yalnız yer skıntısı oluşturabilir gibi geldi bana

Alıntıları Göster
    bunu kendınmı cızdın hangi programla

• quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn

bunu kendınmı cızdın hangi programla

Alıntıları Göster
    Güzel olursa alırım ben kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Güzel olursa alırım ben kolay gelsin.

Alıntıları Göster
    Vayy enteresan bişey olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackdreamss

Vayy enteresan bişey olmuş

Alıntıları Göster
    G25'in freninin olduğu yere ufak bir tetikleyici (trigger) koyup, arkadaki farların frene basıldığında yanmasını sağlarsanız, bence oldukça hoş bir detay olur. Ancak üretici firmaların düşünmediği birşeyi siz kendinize özel olduğu için atlamayın. Bu özellik aktif edilebildiği gibi istenildiği zamanda de-aktif edilebilmeli.. Hoş bir tasarı.. Canlı halini merak ediyorum açıkçası.. Bu konuyu takibe aldım.
  • quote:

açıkçası hoş bi tebessüm oluşturdun bende ;) estafurullah ne kızması...evet yer sıkıntısı sorun olabilir ama halletces bi şekilde...

Rhino3D(Rhinoceros) da modelledim...OWL dediğini düşünüyorum...hatta GTPlanet forumunda da yazmıştım,fren lambası olabilir diye,orda da böle bi soru geldi çünkü :) ama öncelikle düşündüğüm aydınlatma,logonun çevresi için...çerçeve biçiminde aydınlatmayı düşünüyorum...harflerin kenarlarına arka taraftan hafif dışa çıkıntı yapcak şekilde şeffaf plexiglass yerleştirip led koymayı düşünüyorum...açıkçası böle yorumlar geldikçe de heyecanlanıyorum,biran önce bitirmek istiyorum...fakat tasarımı biraz değiştirdim...arka kısmın üretimi oldukça masraflı ve zor olur bu haliyle,haa gönül isterki böyle olsun,ama...o yüzden biraz daha düz plakalardan oluşan bir hale getirdim,ama genel havasından birşey kaybetmedi...

• quote:

quote:

açıkçası hoş bi tebessüm oluşturdun bende ;) estafurullah ne kızması...evet yer sıkıntısı sorun olabilir ama halletces bi şekilde...

Rhino3D(Rhinoceros) da modelledim...OWL dediğini düşünüyorum...hatta GTPlanet forumunda da yazmıştım,fren lambası olabilir diye,orda da böle bi soru geldi çünkü :) ama öncelikle düşündüğüm aydınlatma,logonun çevresi için...çerçeve biçiminde aydınlatmayı düşünüyorum...harflerin kenarlarına arka taraftan hafif dışa çıkıntı yapcak şekilde şeffaf plexiglass yerleştirip led koymayı düşünüyorum...açıkçası böle yorumlar geldikçe de heyecanlanıyorum,biran önce bitirmek istiyorum...fakat tasarımı biraz değiştirdim...arka kısmın üretimi oldukça masraflı ve zor olur bu haliyle,haa gönül isterki böyle olsun,ama...o yüzden biraz daha düz plakalardan oluşan bir hale getirdim,ama genel havasından birşey kaybetmedi...

Alıntıları Göster
    Güzel bişiye benzicek gibi merakla bekliyoruzzz

• quote:

Orijinalden alıntı: Franco Vinci

Alıntıları Göster
    Süper olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Franco Vinci

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim...
  • quote:

teşekkür ederim...

Alıntıları Göster
    ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagatayhh2 -- 7 Kasım 2010; 23:24:56 >
  • quote:

....

Alıntıları Göster

Güzel olmuş stoplar ve farlar nasıl olacak?

• quote:

Güzel olmuş stoplar ve farlar nasıl olacak?

Alıntıları Göster
    valla bakalım yaa...ince pleksiden fln olabilir...kalıp yapıp,ısıtıp üzerinde bukebilirim stoplar için
    ...yapılmaya başlanınca da şekillenir baya bişe

• quote:

valla bakalım yaa...ince pleksiden fln olabilir...kalıp yapıp,ısıtıp üzerinde bukebilirim stoplar için

Anladım aslında GT-R stop bulmak lazım gerçekten güzel olur ama baya pahalı olabilir o zaman
  • quote:

quote:

Anladım aslında GT-R stop bulmak lazım gerçekten güzel olur ama baya pahalı olabilir o zaman

Alıntıları Göster
    :D evet...aslında öle bişe yapsam gerisi gelir,yavaş yavaş toplarım arabayı bi 150 senede fln :)

• quote:

:D evet...aslında öle bişe yapsam gerisi gelir,yavaş yavaş toplarım arabayı bi 150 senede fln :)

Alıntıları Göster
    bu aracın içine yatak atar uyurum ben
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.