Şimdi Ara

Hangi araci almaliyim? Bütçe max 140k

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Suan mevcutta Nissan QQ 2014 sahibi olarak aracimi degistirmeyi düsünüyorum. Su ana kadar baktigim araçlari siralarsam;
    VW
    CC 1.4 Exclusive DSG
    Yeni Passat 1.6 Highline DSG
    Mercedes Benz
    CLA 180 CDI AMG
    C200 Bluetech Style
    Volvo
    S60 D2 R-Resign
    Audi
    A4 2.0 TDI

Bu araçlar içinde gidip geliyorum. Aslynda fiyatlar artmadan önce C200 Bluetech AMG dü?ünüyordum fakat artan fiyatlar sonrasy biraz çeliskiye düstüm. Kullanan arkadaslar ya da konu hakkinda detayli bilgi sahibi olan arkadaslardan yardym istiyorum. Önümüzdeki ay arac almayi düsünüyorum . Yardimci olursaniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkmete -- 13 Nisan 2015; 11:49:03 >

• Bu fiyatı verdikten sonra premium markadan arac alin. Ben bu paraya arac alcak olsam Bmw 316i M Sport alırdım herhalde.

Edit : Audi a4 fazla siradanlasti bence. Yeni passat guzel hele highline cok guzel ama vw e 140 k verilmez. Eger daha spor biraz arac bakiyorsaniz ustte soyledigim 316i olabilir yoksa da Mercedes C180 olabilir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xdarkx -- 13 Nisan 2015; 12:00:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdarkx

Bu fiyatı verdikten sonra premium markadan arac alin. Ben bu paraya arac alcak olsam Bmw 316i M Sport alırdım herhalde.

Edit : Audi a4 fazla siradanlasti bence. Yeni passat guzel hele highline cok guzel ama vw e 140 k verilmez. Eger daha spor biraz arac bakiyorsaniz ustte soyledigim 316i olabilir yoksa da Mercedes C180 olabilir .

Doğru diyorsun fakat yılda 15000-20000 arasi km yapiyorum ve o araclarla baya bir para da yakita harcamam gerekecek, malum ülke koşullarından dolayi
  • bmw 3.28 i alin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkmete

quote:

Orijinalden alıntı: xdarkx

Bu fiyatı verdikten sonra premium markadan arac alin. Ben bu paraya arac alcak olsam Bmw 316i M Sport alırdım herhalde.

Doğru diyorsun fakat yılda 15000-20000 arasi km yapiyorum ve o araclarla baya bir para da yakita harcamam gerekecek, malum ülke koşullarından dolayi

Aslında yılda 15.000 - 20.000 km çok değil yani eğer agresif kullanmaz iseniz yakıt olarak çok üzeceğini sanmam. 9 - 10 LT civarı bir yakıt tüketimi olur diye tahmin ediyorum 316i nin forumda kullananlar elbet vardır umarım gelip bilgilendirirler bizi. C200 de beniznli olması lazım ve 2000 motor olduğundan dolayı 316i ye göre vergi dezavantajı var. S60 D2 R-Resign de çok güzel araç hemde dizel olması sizin için avantaj eğer bütçeniz uyuyorsa alınası bir araç

• quote:

Orijinalden alıntı: Keljx

bmw 3.28 i alin
    Bu bütçeye düşünmeden alacağım tek araç S60 ama D4, bir kaç opsiyonla birlikte tabi.
  • Cc fiyat ekonomisi için.
    A4 performans ve Yakıt için.
    Her 2 si de kasa değiştirecek önce a4 gibi ama.
  • Bmw 320i ed alınır, m paket ve estoril mavisi.
    Edit: bu araçların hepsının tükçe tesi youtube da mevcut. Otomobildünyam,otopark ve carwiev kanallarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 13 Nisan 2015; 14:09:09 >
  • Subaru düşünürseniz Forester Xt tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arranger.

Subaru düşünürseniz Forester Xt tavsiye ederim.
    vw o kadar para verilmez ama audi alana kadar mercedes almanı tavsiye ederim şimdi bütün şirketlerin altında a4 var, volvoların genelde içleri dar kasaları çok kalın yani çok güvenlik az mekan ve mercedesin tek hamlede döndüğü yeri 2 hamlede zor döner. passat almayada niyetin varsa daha azına (20 30 bin tl kadar altına) superb alabilirsin nihayetinde aynı fabrika ve ekonomik 1.6 dizelleri hem seri hemde az yakıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahmutosman

vw o kadar para verilmez ama audi alana kadar mercedes almanı tavsiye ederim şimdi bütün şirketlerin altında a4 var, volvoların genelde içleri dar kasaları çok kalın yani çok güvenlik az mekan ve mercedesin tek hamlede döndüğü yeri 2 hamlede zor döner. passat almayada niyetin varsa daha azına (20 30 bin tl kadar altına) superb alabilirsin nihayetinde aynı fabrika ve ekonomik 1.6 dizelleri hem seri hemde az yakıyor.

Alıntıları Göster
    Mercedes GLA 200
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeArAnGeL

Mercedes GLA 200

Alıntıları Göster
    s60 d4 premium paket :141.560 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucamayankarga

s60 d4 premium paket :141.560 tl

Alıntıları Göster
    a4 2.0tdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

a4 2.0tdi

Alıntıları Göster
    a4 dede oldu hayatta almazdım
  • Benzinli olacaksa 3.20ied m plus paket estoril blue

Dizel olacaksa S60 D4
  • Birincisi o parayi kesinlikle safkan premiumlara vermenizi oneririm

A4un yuzu cok eskidi bmwde 140kya dizel zor gorunuyor anladigim kadariyla benzinlisinede sicak bakmiyorsunuz

Mercedesinde 1.6dizeli olabilir ama bos donanim olur ben bunlari alicaginiza 1.6dizel agzina kadar dolu volvo oneririm hicte pisman etmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaniyosunfuatabi

Birincisi o parayi kesinlikle safkan premiumlara vermenizi oneririm

A4un yuzu cok eskidi bmwde 140kya dizel zor gorunuyor anladigim kadariyla benzinlisinede sicak bakmiyorsunuz

Mercedesinde 1.6dizeli olabilir ama bos donanim olur ben bunlari alicaginiza 1.6dizel agzina kadar dolu volvo oneririm hicte pisman etmez
    bmw 320ied m paket estoril mavi
  • quote:

Orijinalden alıntı: WmGMD

bmw 320ied m paket estoril mavi

Alıntıları Göster
    2014 model araca sahip olan bir kişi niye aracını değiştirmek ister anlamıyorum..bu kadar mı tüketen bir toplum olduk..illaki bunlardan birini alacam diyorsan amg yada s60"dan birini tercih ederdim..
  • Cla 180 güzel seçim olur.
  • bjkmete B kullanıcısına yanıt
    Listenizdeki arabalardan Vw cc 1.4 den az yakiyor 3.20 ied yada 3.16. Mercedeste benzinli sanirim ondanda az yakiyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.