Şimdi Ara

Hangi Diş (Acil yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konya Selçuk Diş
    Kayseri Erciyes Diş
    Samsun Omü Diş
    Denizli Diş
    Isparta Diş
    Trakya Diş
    Bolu Diş
    Bu fakültelerden birinde okuyan veya bilgisi olan arkadaşlar üniversitenin kampüsü, eğitimi ve şehir ile ilgili bilgi verebilirler mi?

• Up
  • bende denizli ısparta trakya ve bolu dişiaraştırıyorum .erzurum dişi ilk sıraya düşünüyordum ama arkadaşlar denizli felan ilke düşün dediler.bende suan ne yapacam bilemiyorum . banada bi yardım edin :D
  • Bende bunlar arasında selçuğu başa yazmayı düşünüyorum köklü üni olduğu bide diğerlerine göre büyük şehir olduğundan ama fazla bi bilgim yok
  • Burlarda okuyan veya okuyan arkadaşı olan hiç yok mu
  • Selçuk ve Erciyes köklü üniversiteler.Kocaeli de diş hekimliğinde iyi bir üniversite.Bana bunlar gelmeyecek muhtemelen.Samsun denizli falan yazdım bu yüzden.
  • Hannibal96 kullanıcısına yanıt
    Hocam 21259 sıram var Zonguldak ordu Sivas tokat Rize hangisinin gelme ihtimali var
    Hocam senin kaçtı sıralama
  • Benim sıralamam 17.425 dostum
  • hayalleradına H kullanıcısına yanıt
    Hocam Zonguldak ve Ordu ihtimaller arasında Rize Sivas Tokat kesin gelir gibi bence.Ama bu sadece tahmin :)
  • Doktor738 D kullanıcısına yanıt
    Hocam bana cevap anlamında yazdıysanız ben diğer arkadaşa sormuştum siz tıp da yazıcak mısınız
  • arcskaoo A kullanıcısına yanıt
    19,5 hocam
  • Pardon kardeşim Tıpta yazıcam ama çok ümitli değilim
  • 20'lik diş bence kardeşim
  • Beyler 17.425 e devlet de tıp gelir mi sizce
    Sizinle konuşuyoduk diş hakkında hocam . Valla gönlümden geçen omü . İnşallah gelir ikimize de
  • Doktor738 D kullanıcısına yanıt
    Bence gelme ihtimal var hocam . Ama güzel dişlere gitmek daha iyi bence . Kars falan oralarda okumak ister misin bilemem .
  • arcskaoo A kullanıcısına yanıt
    İnşallah gelir hocam.Samsun bize yakın ve arkadaşlarım var.Başka şehirlere gidersem yurtta kalıcam mecburen ama Samsun olursa eve çıkıyorum.Ah şu obp geri atmasaydı çok güzel olacaktı :)
  • Allah herkesin gönlüne göre versin
    Kaç attı hocam şu lanet şey
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.