Şimdi Ara

Hangi Peugeot 308? (ACİL TAVSİYE)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Valide hanım için bir araç ihtiyacı söz konusu. Bunun için araç araştırmaya başladım ve Pug308’de karar kıldım gibi. İki araç var önümde;

Her iki araç da 2017 dizel ve her ikisi de full. Yani Allure donanım, performans ve sürüş paketli. Fakat biri 3 bin km’de, biri sıfır km.

Paket içerikleri: Suni spor ses, f1 kulakçık, cam tavan, anahtarsız giriş ve çalıştırma, navigasyon, cam tavan, şerit takip, kör nokta, adaptif cruise control, otomatik park, full led far.

Sıfır km için 133 bin, 3 bin km’de ikinci el için 120 bin tl isteniyor. Tavsiyeniz nedir, fikrinizi almak istedim.

Bir de sıfır km 2017 Leon var; cam tavan, büyük ekran, led far ve geri görüş var sadece. Fiyat 125 bin tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarcusFrex -- 12 Mayıs 2018; 2:20:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam 50-60 yaşındaki yaşındaki bir kadın için Leon uygun değil diye düşünüyorum.Ben olsam yüksek bı araç suv bakardım ama seçenekleriniz arasından 2.el olanı alırım fiyat farkı uçurum

• Herhangi bir önerin var mı hocam 130 bin maksimum, dizel-otomatik.

• 130 bin çok kardeş 70 80 binlik bişey al geç kendini sıkma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adaptif cc olan ve navigasyon olan 308 yok özel sipariş değilse, özel sipariş olsa dahi adaptif cc yok makyaj sonrasında.

İki araçta kırmızı mı?

Ben olsam yaşlı birisine 308 gibi sportif araba almazdım daha çok nissan micra tarzı ya da yine o paralara b-crossover alırdım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.