Şimdi Ara

hatamı yaptım :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar Amd X4860k kingston 8 gb DDR3 1600 mhz 1 tb wd Caviar black asus Gtx 750ti oc 2 gb 128 bit 500 watt power acaba bu sistemi toplayarak hatamı yaptım işlemci çokmu kötüü :(

• Yoo gayet guzel olmus :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinayet13

Yoo gayet guzel olmus :)
    beni soğuttular bu sistemden
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasip04

beni soğuttular bu sistemden

Alıntıları Göster
    elimde bir i5 2300 işlemci ve 1155 p anarkart var onu mu kullansam bunumu bilemedim yardım olun arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var
  • Yeni nesil topla daha iyi bence,
  • quote:

Orijinalden alıntı: MURATKING

Yeni nesil topla daha iyi bence,
    toplamışım artık olan herşey bu bir i5 2300 var bir X4 860 k var birde A6 4600K apu var ne yapmamı önerirsiniz ...
  • hasip04 H kullanıcısına yanıt
    Kardeşim apar topar mı topladın ? Bende bu yazdığına benzer bi sistem toplayacaktım, toplamadan önce buradan birazcık fikir alayım dedim sağolsun arkadaşlar beni yeni nesil sistem toplamaya teşvik ettiler, aynı paraya i3 toplamaya karar verdim.
    i5 2300 ün yerine o sistem sadece ekran kartından dolayı fark eder yeni amd zen serisini bekle daha iyi olur ddr4 destekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: barannnnnn

Kardeşim apar topar mı topladın ? Bende bu yazdığına benzer bi sistem toplayacaktım, toplamadan önce buradan birazcık fikir alayım dedim sağolsun arkadaşlar beni yeni nesil sistem toplamaya teşvik ettiler, aynı paraya i3 toplamaya karar verdim.
    aslında ben hiç bir parçaya para ödemedim :) amd X4 860 k gönlümden geçiyor ilerde belki bir 1151 p anakart ve işlemci alabilirim
  • Elindeki i5 işlemci + anakart ve gerisini kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClimbDown

Elindeki i5 işlemci + anakart ve gerisini kullan.
    i5 2. nesil :( ama x4 daha iyi olmaz mı ?
  • quote:

arkadaşlar Amd X4860k kingston 8 gb DDR3 1600 mhz 1 tb wd Caviar black asus Gtx 750ti oc 2 gb 128 bit 500 watt power acaba bu sistemi toplayarak hatamı yaptım işlemci çokmu kötüü :(

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i5-2300-vs-AMD-Athlon-X4-860K

Athlon x4 860K , AMD nin Zen öncesi bir kaç sene içerisinde işlemci namına ürettiği en iyi üründür herhalde kardeşim. ve i5 2300 ile aralarında dağlar kadar fark olmadığı gibi en azından benim pek de objektif bulmadığım sinebench v.s tek ve çoklu çekirdek performanslarında i5 2300 ile ya kafa kafaya gidiyor ve ilginçtir tek çekirdekte geçiyor 2.nesil de olsa core i5 işlemci amd nin athlon u na geçilebiliyor.

Demem o ki , imzan da yazan sistemi aldın ve kullanıyorsan hiç endişe etmeden kullanmaya devam et iyi sistem dizmişsin.

Güç kaynağının detaylı özelliklerini göremiyorum , GTX 750Ti ve 860K ikilisi için her senaryoda yeterli olacaktır fakat daha fazla güç harcayan ekran kartlarına upgrade edecek olursan yetersizlik olabilir aklında bulunsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: Provisioner

quote:

arkadaşlar Amd X4860k kingston 8 gb DDR3 1600 mhz 1 tb wd Caviar black asus Gtx 750ti oc 2 gb 128 bit 500 watt power acaba bu sistemi toplayarak hatamı yaptım işlemci çokmu kötüü :(

Athlon x4 860K , AMD nin Zen öncesi bir kaç sene içerisinde işlemci namına ürettiği en iyi üründür herhalde kardeşim. ve i5 2300 ile aralarında dağlar kadar fark olmadığı gibi en azından benim pek de objektif bulmadığım sinebench v.s tek ve çoklu çekirdek performanslarında i5 2300 ile ya kafa kafaya gidiyor ve ilginçtir tek çekirdekte geçiyor 2.nesil de olsa core i5 işlemci amd nin athlon u na geçilebiliyor.

Demem o ki , imzan da yazan sistemi aldın ve kullanıyorsan hiç endişe etmeden kullanmaya devam et iyi sistem dizmişsin.

Güç kaynağının detaylı özelliklerini göremiyorum , GTX 750Ti ve 860K ikilisi için her senaryoda yeterli olacaktır fakat daha fazla güç harcayan ekran kartlarına upgrade edecek olursan yetersizlik olabilir aklında bulunsun...
    cevaaplarınız için teşekkür ederim :) şimdi detaylı incelememde i5 1333 mhz ram üzeri desteklemiyormuş heralde şuan için amd X4 860k kullanıcam ileride değişmeye çalışırım artık ayrıca güç kaynağım nzxt pp500
    özellikleri;

ATX 12V V2.01
    115 / 230 V 50/60 Hz
    +3.3V@34A,+5V@40A,+12V1@16A,+12V2@17A,
    -12V@0.8A,+5VSB@2.5A
    çok karamsar bakıyorum amd ye sizce haklımıyım sadece oyun oynicam film izlicem yeterli olur mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Provisioner

quote:

yanıtın rahatllatı biraz teşekkür ederim abi :) power detaylarını ekledim imzaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasip04 -- 28 Mart 2016; 14:35:41 >

• Sen onlara kulak asma güncel oyunları high 40 60 FPS oynarsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaNq3rB0y

Sen onlara kulak asma güncel oyunları high 40 60 FPS oynarsin

imzamdaki sistemden bahsediyorum :) ama 40 60 fps almak mümkünmü gerçi ben daha önce çoğu oyunu 1024x768 oyanayan biri oralarak hatta bazılarını 800x600 de oyanıdığım oldu,(garibanlık işte :) ) 1080p de oyanamak benim için apayrı bi deneyim olacaktır ki youtubede GTA V i 1080p de oyanayan videolar var bu sistemde :) çok lüks....benim açımdan
    4.nesil ve 6.nesil bittigi zman 2.nesilde biter cunku aralarinda daglar kadar fark yok %20 %25 ha senin soruna gelelim 860k f/p urunu 2300 ile kafa kafaya gideri var (oyun olarak). Tercih senin
    sistemi aldıysan güle güle kullan, almadıysan i5 2300 ile devam edebilirsin.
    Tebrikler. Daha yeni bir internet kafe icin 22 tane ayni sistemden toplandi.
    Bilhassa performansi gormus biri olarak hicte kucumsenecek makina olmadigini soyleyeyim.
    Pisman olunacak birsey yok.
  • forvet09 kullanıcısına yanıt
    2 sistemde mevcut bende şuan elimde ayrıca celeron g530 1155p bide amd a6 4600k var :) ekran kartı olarak HD 4850 1 gb 256 bit de var napacağımı şaşırdım anakart olarak GIGABYTE F2A68HM Fm2+
    Gigabyte Ga-H61M-s2pv 1155p Asus A58M-K fm2+ modelleri mevcut siz olsanız napardınız ??
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.