Şimdi Ara

HAVALAR SOĞUDU İŞLEMCİDE SOĞUDU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar işlemcimi uzun zamandır ilk defa 35 C de görüyorum bugün

anakart ise 25

sizlerinde değerlerini burda toplayalım

bugün yağmur yağmasıyla havaların soğuması baya işe yaradı

ayrıca forumda bazı arkadaşlar diyorlardı 300 yada 280 YTL lik kasa dışına koyulan hazır su soğutmaları öneriyorlardı

isteyen onu alır istemeyen bence klima alır

bazıları lafı üstüne alıpta hakaret içeriğinde kelimeler kullanıyor

bence kendileri ettikleri laflara daha dikkat etsinler

kötü söz sahibine aittir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omega03 -- 5 Eylül 2006; 13:57:38 >

• bak kardesım sana daha oncede soledım bole konusmaya devam edıyorsun

Isteyen ıstedıgını alır ıstedıgı parayı verır senı karısamazsın+'''' yılamazsın

Lutfen daha dıkkatlı konus o gunun kosullarıyla sana onerılen dogrudur o zmn su sogutmaya ne gerek war kısın yaz gelınce gene topıc acarsın ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockford Fosgate

bak kardesım sana daha oncede soledım bole konusmaya devam edıyorsun

Isteyen ıstedıgını alır ıstedıgı parayı verır senı karısamazsın+'''' yılamazsın

Lutfen daha dıkkatlı konus o gunun kosullarıyla sana onerılen dogrudur o zmn su sogutmaya ne gerek war kısın yaz gelınce gene topıc acarsın ama
    İsteyen istediği gibi soğutsun. İsterse kasayı buzdolabı içinde çalıştırsın bize ne ...

• quote:

Orijinalden alıntı: SysEdit

İsteyen istediği gibi soğutsun. İsterse kasayı buzdolabı içinde çalıştırsın bize ne ...

Alıntıları Göster
    aynen doğru isteyen istediği soğutmayı istediği en pahalı kasayı alabilir kimse karışamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: @armagedon@

aynen doğru isteyen istediği soğutmayı istediği en pahalı kasayı alabilir kimse karışamaz

Alıntıları Göster
    klimayı kaç saat çalıştıracaksın günde...2 ayda 300 ytl lik elektrik faturası vermek istiyorsun galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: sierra

klimayı kaç saat çalıştıracaksın günde...2 ayda 300 ytl lik elektrik faturası vermek istiyorsun galiba

Alıntıları Göster
    Evet benim hdd pcwizard da 22 gözüküyor demekki 27 derece falan ki bu harika aynı şekilde kuzey köprüsüde Biosta 30 gözüküyor işlemci ise 38

• quote:

Orijinalden alıntı: Hacker683

Evet benim hdd pcwizard da 22 gözüküyor demekki 27 derece falan ki bu harika aynı şekilde kuzey köprüsüde Biosta 30 gözüküyor işlemci ise 38

Alıntıları Göster

bugün minimum 32 derece gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: marquin

bugün minimum 32 derece gördüm

Alıntıları Göster
    evet havalardan pc de etkileniyor ama ne sıcaklar vardı...

neyse sıvı soğutmamızı kurduk artık rahat ederiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLUE MAnN

evet havalardan pc de etkileniyor ama ne sıcaklar vardı...

neyse sıvı soğutmamızı kurduk artık rahat ederiz...

Alıntıları Göster
    konuyu saptırmayalım beyler sıcaklıklarımıza bakıyoruz

neden bazıları bazı kelimeleri üstüne alıp duruyor ?

ben sadece fikrimi söylüyorum 300 ytl lik su soğutma yerine klima almak daha iyidir diyorum. hem kendin serinle hem kasa serinlesin diyorum kötü bişey mi diyoruz ???

hepsi bu

çoğu kişide aynı fikirdedir eminim...!

tartışmaya gerek yokki bence isteyen mavi ledli fan taksın isteyen kasa dışı su soğutma isteyen hazır soğutma yapsın, isteyen kendi yapsın su soğutmasını ben karışmam sadece fikrimi söyledim çünkü maliyeti hemen hemen bir klima parasına geliyor belkide geçiyor klimalarda çok ucuzladı zaten

en küçüğünden bir klima iş görür bence dostum hem çalışma sıklığını vs de sen ayarlıyorsun yani full devir çalıştırmazsın ki

• quote:

Orjinalden alıntı: omega03

ayrıca forumda bazı arkadaşlar diyorlardı 300 yada 280 YTL lik kasa dışına koyulan hazır su soğutmaları öneriyorlardı

akıllı bir insan onu almak yerine 280 YTL veriyorsa 300 versin yada 350 odasına klima taktırsın hem kendi serinler hem kasayı serinletir

sen bu ıkı cumleyı nıe kurdun ozmn madem sıcaklıkları paylasmak ıstıyorsun

al sana sıcaklık

• quote:

quote:

akıllı bir insan onu almak yerine 280 YTL veriyorsa 300 versin yada 350 odasına klima taktırsın hem kendi serinler hem kasayı serinletir

al sana sıcaklık

inanmayanlar olabilir sadece hava sogutma ve işlemci 18 derece!! bikaç dakıka once yaptım ölçümü saat goruluyor bence siz acayip yanıyorsunuz ve boşuna][/ ugrasıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seventyseven -- 1 Eylül 2006; 18:27:40 >

• quote:

quote:

al sana sıcaklık

valla en güzelide cpu nun düşmesi digerleri pek degişmedi

http://img58.imageshack.us/my.php?image=1zt7.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UgurSuval -- 2 Eylül 2006; 18:20:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: UgurSuval

valla en güzelide cpu nun düşmesi digerleri pek degişmedi

http://img58.imageshack.us/my.php?image=1zt7.jpg

Alıntıları Göster
    @omega3

söylediğin laflara dikkat et.Overclock bir hobidir.Ama senin gibi sınır zeka seviyesindeki biri bunu anlamayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: aykutx

@omega3

söylediğin laflara dikkat et.Overclock bir hobidir.Ama senin gibi sınır zeka seviyesindeki biri bunu anlamayabilir.

Alıntıları Göster
    YA KLİMA DİYOR...KLİMAYI İKİ GÜN ÇALIŞTIRSAN 30 YTL LİK ELEKTRİK FATURASI GELİR

• quote:

Orijinalden alıntı: aykutx

@omega3

Alıntıları Göster
    GERCEKTENDE YA HAVA SOGUDU FARK ETTİ BAYAGI YANAN KASA NORMAL İSİSİNA DONDU AMD BAŞKA BİŞEY YA AMA NE VARSA İNTELDE VAR YA AMD İÇİMİ GİDİKLİYO İNTELDE İNSAN HUZUR BULUYO

Bİ ARA KAPAGI KESİP 20 CM LIK FANIM VAR SESİZ ONU BAGLAYACAKTIM İYİKİ KASAYI KESMEDİM

• quote:

Orijinalden alıntı: racer007

GERCEKTENDE YA HAVA SOGUDU FARK ETTİ BAYAGI YANAN KASA NORMAL İSİSİNA DONDU AMD BAŞKA BİŞEY YA AMA NE VARSA İNTELDE VAR YA AMD İÇİMİ GİDİKLİYO İNTELDE İNSAN HUZUR BULUYO

Bİ ARA KAPAGI KESİP 20 CM LIK FANIM VAR SESİZ ONU BAGLAYACAKTIM İYİKİ KASAYI KESMEDİM

Alıntıları Göster
    Klimayı takarsın tabi ama elektrik faturasını nereye takacan?

• quote:

Orijinalden alıntı: SysEdit

Klimayı takarsın tabi ama elektrik faturasını nereye takacan?

Alıntıları Göster
    ıkısınıde bedelsız verıyorlar hangısını secerdınız peki su sogutmamı yoksa klımamıikiside regal degil ona gore hiiiç gereksiz bi sey tartişmaya bile deymez kımne isterse onu yapsınkı tecrube kazansın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seventyseven -- 1 Eylül 2006; 19:25:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sierra

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: sierra

o kadar da değil.Saati yaklaşık 190 bin.

• quote:

Orijinalden alıntı: WinPeAcE

quote:

Orjinalden alıntı: sierra

o kadar da değil.Saati yaklaşık 190 bin.

Alıntıları Göster
    benim zevkim istersem vapochill takarım hem cpu ya hem north bridge e hemde vga ya herkesin zevki ve bakış açısı kendine

• quote:

Orijinalden alıntı: posıtıve

benim zevkim istersem vapochill takarım hem cpu ya hem north bridge e hemde vga ya herkesin zevki ve bakış açısı kendine

Alıntıları Göster
    ewet isteyenistediği gibi soğutsun hiç birine karışma

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.