Şimdi Ara

HAYDİİİ taTİLE giDİYORUzz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yarın ben gidiyorum tatile ve 25-30 temmuz arası gelcem istanbula yanii 1 ay yokum..ve BU arada Bugün benim doğum günüm 17 den gün aldım30.06.1989 AMA DOĞUM GÜNÜ bence gereksiz yaa neyse ama hatırlamak ve hatırlanmak güzel oluyor..herneyse başka yarın tatile çıkan varmı???ben çanakkaleye gidiyorum ordan daa bozcaadaya yazan arkadaş varsa yazabilir...

• iyi bende 20'den gün aldım tatile köye gidecem Giresun'a 2 haftakeşke 3 ay olsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: somekindofmonster

yarın ben gidiyorum tatile ve 25-30 temmuz arası gelcem istanbula yanii 1 ay yokum..ve BU arada Bugün benim doğum günüm 17 den gün aldım30.06.1989 AMA DOĞUM GÜNÜ bence gereksiz yaa neyse ama hatırlamak ve hatırlanmak güzel oluyor..herneyse başka yarın tatile çıkan varmı???ben çanakkaleye gidiyorum ordan daa bozcaadaya yazan arkadaş varsa yazabilir...

ii z.ttir git

• 5 temmuz da kankamla bodruma akioruzzz
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheBigMysterious

quote:

Orjinalden alıntı: somekindofmonster

yarın ben gidiyorum tatile ve 25-30 temmuz arası gelcem istanbula yanii 1 ay yokum..ve BU arada Bugün benim doğum günüm 17 den gün aldım30.06.1989 AMA DOĞUM GÜNÜ bence gereksiz yaa neyse ama hatırlamak ve hatırlanmak güzel oluyor..herneyse başka yarın tatile çıkan varmı???ben çanakkaleye gidiyorum ordan daa bozcaadaya yazan arkadaş varsa yazabilir...

ii z.ttir git

Akşam akşam koparttınız beni yaw...

• Hak etmiş ama arkadaş,millet burda sürünüo bizimki TATİLE GİDİOM die baarınıo.Sınavlarım bitmedi daha ya offffffffffffffffffffffffffffff
  • bende temmuz sonu ç.kaledeyim inş.
  • bizde go to hawaii

şaka tabi kim bulmuş hawaii yi

bizde çeşme bodrum yapıp geliriz işte.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.