Şimdi Ara

hdd problemim var :S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 yıldan beri kullandığım IDE hard disk durup dururken bişeyler oldu pc açılmadı. bende gittim sata disk aldım. taktım sata yı tabi beceremedim ben götürdüm servise yaptırdım . eve getirdim pc yi çalısıo.bi de eski hdd yi takiyim dedim. onu da taktım o da çalıştı hiç bi problem yoktu. Dün pc yi açtığımda system klasörü eksik falan demeye başladı pc açılırken hdd yi görmüyodu yine . biostan ide ye öncelik verdim .bu sefer ilk başlarda pc başlatamayan ide disk cayır cayır çalıştırdı . pc yi açtım tekrar bu sefer sata yı da görüyo . şimdi ben pc başlangıcında sata yı göstermek istiorum ne yapmam lazm . çok uğraştım biosta primary ye sata yı getiremiorum ...

• SATA modu NATIVE MOD yada COMBINE MOD olacak. Sonra da BOOT SEQUENCE kısmından hangi HDD ile açılış yaptıracaksanız onu seçin. Hatta önce SATA yı tek başına bırakıp bu dediklerimi deneyin. IDE yi geçici olarak sökün. Açılırsa IDE diski de eklersiniz.
  • tşkkr ederim şimdi oldu ben mod dediğiniz olayı bilmiodum sequence kısmında sata yı göremiodum şimdi oldu eyw.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musapbin1 -- 21 Nisan 2009; 16:41:07 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.