Şimdi Ara

hdmi kablo sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Pace ds-810xe marka hd receiverde hdmi kablo ile görüntü alamıyorum.Menü düğmesine bastığımda menü ile alakalı yazılar çıkıyor ,kanal seyremetmek istediğimde ses görüntü yok.yani hdmi kablo çalışıyor.bilgisi olan var mı?yanılmıyorsam bir ara digiturk receiveri olarakta kullanılmış.çok kullanışlı bir cihaz değil.yurtdışıdan hediye olarak gelen bir cihaz.

• Receiver menüsünden anten ayarlarını yapılandırmalısınız! Diseqc ayarları v.s.

Cihaz yazılımı nedeniyle kullanışlı olmayabilir, ancak görüntü kalitesi yönünden çok iyidir
    diyebilirim.

Kolay gelsin.
  • Hocam teşekkür ederim,fakat anlatmak istediğim şu:
    Ben normalde scart kablosundan görüntü alıyorum.Cihazı kurdum yani.Ancak tvden HDMI kaynağını seçtiğimde sinyal yok diyor ama menü düğmesine bastığımda arka planda şeffat görüntüyü alıyorum.Madem hdmı kablo sinyal alamıyor,şeffaf görüntüyü nasıl alıyorum.Ben sırf hdmı için bu cihazı istemiştim.Ama olmuyor.Bir ayarını galiba yanlış yapıyorum ,ama ne ?Zaten dört tane menüsü var.
    Üstadlar bir el atın.kabloyu değilştirsem sorun çözülür mü?
    Aşağıdaki görüntü HDMI kaynağından.Exıt düğmesinden çıktığımda sinyal yok diyor..
    İyi akşamlar..

hdmi kablo sorunsalı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.