Şimdi Ara

HDMI LCD MONİTÖR PS3 BAĞlantısı yardım pls!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
4.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SElam abıler BEN bu HP nın HDMI 22'' olan monitor unu aldım ama bır turlu ps3 ıle baglantı yapamıyorum HDMI MOda gecınce monıtor de NO sIGNAL IMPUT DIYE BIR YAZI CIKIYOR BUNUN BIR PUF NOKTASI VARMIDIR ABILER LUTFEN BANA YARDIM EDIN CILDIRICAM !!!!

• Sanırım bılen bırı yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbuzkan

Sanırım bılen bırı yok :(
    HDMI kablon ile bağlıyorsun ve görüntü gelmiyor? Çok ilginç...farklı kablolarla dene olmazsa LCD nin HDMI girişinde problem var demektir. Belkide PS3 ün HDMI girişinde problem vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miex

HDMI kablon ile bağlıyorsun ve görüntü gelmiyor? Çok ilginç...farklı kablolarla dene olmazsa LCD nin HDMI girişinde problem var demektir. Belkide PS3 ün HDMI girişinde problem vardır.

Alıntıları Göster
    yok ps3 baska bır lcd ye baglayınca calısıyor sorun olmuyor yanı acaba ben bu monıtorde bılgısayar ı da kullanıyorum cozunurluk le alakalı bır sey olabılırmı acaba ??
  • quote:

yok ps3 baska bır lcd ye baglayınca calısıyor sorun olmuyor yanı acaba ben bu monıtorde bılgısayar ı da kullanıyorum cozunurluk le alakalı bır sey olabılırmı acaba ??

Alıntıları Göster
    noldu bağlayabildinmi yaw bendede aynı lcd var ve ps3 alıcam bende :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: DriveMaN

noldu bağlayabildinmi yaw bendede aynı lcd var ve ps3 alıcam bende :S

Alıntıları Göster
    selamlar bende de ps3 ve HP w2207h var gayet guzel calisiyor. 720p 1080i 1080p hepsinde calisiyor. Sizin monitorde birsey olabilir. PS3'u resetlemeyi deneyin. Kapaliyken (arkadaki anahtar acik olacak) acma dugmesine basili tutun 1 kere bipleyecek bekleyin 1 daha bipleyecek sonra kapanacak zaten. Ondan sonra acin bi bakin olmasi lazim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeSSiZz

selamlar bende de ps3 ve HP w2207h var gayet guzel calisiyor. 720p 1080i 1080p hepsinde calisiyor. Sizin monitorde birsey olabilir. PS3'u resetlemeyi deneyin. Kapaliyken (arkadaki anahtar acik olacak) acma dugmesine basili tutun 1 kere bipleyecek bekleyin 1 daha bipleyecek sonra kapanacak zaten. Ondan sonra acin bi bakin olmasi lazim.

Alıntıları Göster
    olay şu olabilir eğer sen ps3'ü normal bit tvde sinyal çıkışını hdmı dışında birşey de denemişsen sinyal çıkışını algılayamıyordur monitor.Yani ps3 te Display settings'ten hdmi seçmek zorundasın.dene olacaktır...

• quote:

Orijinalden alıntı: console-master

olay şu olabilir eğer sen ps3'ü normal bit tvde sinyal çıkışını hdmı dışında birşey de denemişsen sinyal çıkışını algılayamıyordur monitor.Yani ps3 te Display settings'ten hdmi seçmek zorundasın.dene olacaktır...

Alıntıları Göster
    monıtore baglamadan once 720p 1080p ve i hepsını acık duruma getır olur ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jrahen1212

monıtore baglamadan once 720p 1080p ve i hepsını acık duruma getır olur ..

Alıntıları Göster
    PS3 reset atarsan sorunun büyük ihtimal çözülecek (tabii monitörde ve kablonda sorun yoksa)

LCD TV alana kadar aynı monitörü bende kullanıyordum,çok ta memnundum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Innocence

PS3 reset atarsan sorunun büyük ihtimal çözülecek (tabii monitörde ve kablonda sorun yoksa)

LCD TV alana kadar aynı monitörü bende kullanıyordum,çok ta memnundum.

Alıntıları Göster
    Yok abı monıtor u yolladım HP nın teknık servısıne sacmalık yaa tamır edıceklermıs bılmem ne vs boyle sacma seymı olur yaa cuma almısım pazartesı bozuk dıye goturuyorum bana dedıklerı seye bak lanet olsun komık bu adamlar yaa :( bı oynıyamadık yaa
  • quote:

Yok abı monıtor u yolladım HP nın teknık servısıne sacmalık yaa tamır edıceklermıs bılmem ne vs boyle sacma seymı olur yaa cuma almısım pazartesı bozuk dıye goturuyorum bana dedıklerı seye bak lanet olsun komık bu adamlar yaa :( bı oynıyamadık yaa

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: vbuzkan

dostum nerden aldığını bilmiyorum ama,bendede Hp w2207H modeli vardı,ekranda bazı yerlerde ışık sorunu vardı,aradan 1 hafta geçmesine rağmen aldığım bayii aynı gün yenisini verdi.değişimi direk HP istanbul merkezden yapmışlar.bilgin olsun diye dedim

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: vbuzkan

dostum nerden aldığını bilmiyorum ama,bendede Hp w2207H modeli vardı,ekranda bazı yerlerde ışık sorunu vardı,aradan 1 hafta geçmesine rağmen aldığım bayii aynı gün yenisini verdi.değişimi direk HP istanbul merkezden yapmışlar.bilgin olsun diye dedim

Alıntıları Göster
    Abi servis le konustum bıraz once bana dedıklerı sey monıtor de bır sorun yok gayet normal HDMI cıkısı calısıyor dedıler acaba neden ps3 te goruntu gelmez anlamadım cok ılgınc abı yaa kafayı yıcem ps3 u baska yerde denedım calısıyor onda bır sorun yok e monıtor de sorun yok sa nede sorun var acaba :(

• quote:

Abi servis le konustum bıraz once bana dedıklerı sey monıtor de bır sorun yok gayet normal HDMI cıkısı calısıyor dedıler acaba neden ps3 te goruntu gelmez anlamadım cok ılgınc abı yaa kafayı yıcem ps3 u baska yerde denedım calısıyor onda bır sorun yok e monıtor de sorun yok sa nede sorun var acaba :(

Alıntıları Göster
    madem servis sorun yok demiş,ps3 kap git serviste bizzat denesinler

• quote:

Alıntıları Göster
    dostum ps3 ü başka yerde denedım dıyorsun başka yer dedıgın yer hd tv mı normal tv mı?eğer normal tv ise ps3 dısplay settıngste hdmı secılı degıldır.hdmı secıceksın yoksa goruntu alamazsın.bende de öle olmustu goruntu alamamıstım.sonra hdmı sectı mve goruntu geldı

• quote:

Orijinalden alıntı: console-master

dostum ps3 ü başka yerde denedım dıyorsun başka yer dedıgın yer hd tv mı normal tv mı?eğer normal tv ise ps3 dısplay settıngste hdmı secılı degıldır.hdmı secıceksın yoksa goruntu alamazsın.bende de öle olmustu goruntu alamamıstım.sonra hdmı sectı mve goruntu geldı

Alıntıları Göster
    sectık abı herseyı HD tv de calıstırdım sonra onları kaydettım eve getırdım monıtor de denedım olmadı ... acaba ben ılk pc ye bagladım analog ıle ondan sonra calıstırmayı denedım ps3 le bunla ılgılı cozunurluk le ılgılı bır sorun olabılır mı acaba ya bı anlasam ....

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Innocence

valla abı sonunda oyle olacak valla bı anlasam nedenını cok garıp yaa hanı sen kullanmasan veya baska bırı kullanmasa tamm anladık ta aslında bıde soyle bır durum var ntsc veya pal ıle alakalı bır durum soz konusu olabılırmı bu makınanın ne oldugunu neresınden ogrenıcez benım makınayı ÇİN den aldık ta ama baska ps 3 de denedık arkadasın onuda calıstırmadı

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Innocence

valla abı sonunda oyle olacak valla bı anlasam nedenını cok garıp yaa hanı sen kullanmasan veya baska bırı kullanmasa tamm anladık ta aslında bıde soyle bır durum var ntsc veya pal ıle alakalı bır durum soz konusu olabılırmı bu makınanın ne oldugunu neresınden ogrenıcez benım makınayı ÇİN den aldık ta ama baska ps 3 de denedık arkadasın onuda calıstırmadı

Alıntıları Göster
    Bugün aldım makinayı arkadaslar gene calısmıyor no sıgnal ımput dıyor anlamadım gıttı servıstende sorun yok tur demısler calısıyor demısler :(

• quote:

Bugün aldım makinayı arkadaslar gene calısmıyor no sıgnal ımput dıyor anlamadım gıttı servıstende sorun yok tur demısler calısıyor demısler :(

Alıntıları Göster
    tam olarak modeli nedir monitörün ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kontrgerilla

tam olarak modeli nedir monitörün ?

Alıntıları Göster
    HP W2207h abıcım
  • quote:

HP W2207h abıcım

Alıntıları Göster
    ben de aynı monitörü aldım ve şu anda pc ve ps3 birlikte kullanıyorum, kabloda bir sorun olabilir, onun dışında çözünürlükle alakalı olduğunu sanmıyorum çünkü 720p,1080i,1080p destekliyor hepsini bu monitör
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.