Şimdi Ara

HDMI ve VGA baglantisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 106 ekran lcd tv sahibiyim.tv de sadece bir tane hdmi girisi var.var olan hdmi girisini philips dvd player icin kullaniyorum.hd destekli ekran kartimi hdmi ile lcd tv ye bagladim ve oyunlar cok daha zevkli hale geldi(1080p goruntu kalitesi cok iyi).sorunum lcd tv de sadece bir tane hdmi girisi olmasi.ikide bir kabloyu dvd playerden cikarip pc ye takmam gerekiyor, bu da cok zahmetli oluyor.hdmi donusturucu ile pcden gelen kablonun bir ucunu vga olarak lcd tve ye takarsam oyunlarda ve 1080p filmlerde goruntu kalitesi duser mi?siz ne yapmami tavsiye edersiniz?

• Ben daha önce bilgisayardan hdmi-vga dönüştürücü ile ekran kartına bağlamıştım. En kaliteli HDMI kablosu ve direk hdmi- hdmi bağlantı yaparsam görüntünün çok fark edeceğini düşünmüştüm yeni aldığım ekran kartıyla ve Belkin marka kabloya hatrı sayılır bir ücret ödedim bu kabloya ayrıca ama açıkçası görüntüde hiçbir fark yaratmadı,bilmem faydası olurmu bu bilginin görüntü kalitesinin düşmeyeceğini düşünüyorum yani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Supernova81 -- 22 Ekim 2009; 11:29:51 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.