Şimdi Ara

Hep aynı tartışma konusu 1366 Çözünürlük

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, ilk cıkan netbooklardan sanırım 2008 ekimde msi u100 aldım. Severek de kullandım. Ram upgrade ettim vs vs. Ama 1024 cozunurluk nette sorun sizinde bildiginiz gibi. Son donemde yeni 10 inch netbook bakıyorum ama 1366 cozunurluk istiyorum. Nette alısveris siteleri bile tam bilmiyor sanırım. Bir model bir sitede 1366 coz. diyor bir baska sitede 1024. Sonuc olarak turkiyede satılan, faturalı alabilecegim 1366 cozunurluklu netbook ları bir toparlamak istiyorum. İclerinden birini alacagım. Önerilerinize acıgım.
    Dr.Mehmet SARIER

• 10 inch pek yok 1366 çözünürlük
    11.1" 12.1" netbookların tamamı 1366 çözünürlüktür.
  • bende bulamıyorum. lg x200 icin dendi, bakıyorsun bir sitede 1366 bir sitede 1024 yazıyor. Ama olmalı diye dusunuyorum. nokia nın netbook u 1280 cozunurluklu piyasadaki butun tabletler 10 inch ve 1280 cozunurlukte, demekki bu cozunurlukte lcd panelleri uretiliyor ama nerede netbook lar? bir yerlerde olacak..
  • 1366 yı neden istiyosunuz =?
  • sanırım 16:9 film izlemek için istiyor. yukarıda bir arkadaşın da dediği gibi 11.6"lerde var genelde, onlara bakmanı öneririm.
  • hp dm1 3200et kullanıyorum 11.6" ve 1366x768 . ayrıca 10.1" lerde bu çözünürlüğü bulman yok gibi bişi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarı dew

hp dm1 3200et kullanıyorum 11.6" ve 1366x768 . ayrıca 10.1" lerde bu çözünürlüğü bulman yok gibi bişi.

Evet 11,6 larda 1366 bulunuyor. ama 10 inchlerde olmalı, tabletler 1280 de geldigine gore demek ki led teknolojisi buna musait. Biraz daha bekleyip fusion işlemcili acer ın bir modelini gordum amazon.com da sanırım 10 inch ve 1366 coz. idi. Beklemek durumundayım. Aynı cozunurlukte 2. bir netbook almak istemiyorum.
  • Bi teknoloji mağazasına gidip teşhir netbooklara bakabilirsiniz. Ben var diye hatırlıyorum bitanesinde ama hangisindeydi unuttum
  • Konuyla alakasız ama MSI Wind 100u arıyorum. Satmayı düşünüyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yojimaru

Konuyla alakasız ama MSI Wind 100u arıyorum. Satmayı düşünüyor musunuz?

Merhaba, inan 1280 veya 1366 cozunurluklu netbook bulsam 10 inch satarım seve seve.
    dun amazonda gordum bir tane,
    http://www.amazon.com/Acer-AO522-BZ465-10-1-Inch-Netbook-Diamond/dp/B004PYD7AC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1321622731&sr=8-1
    Turkiyede olsa cok guzel olurdu.
    Benim elimdeki msi u100 azıcık eskidi ama, (yaklasık 3 yıldır kullanıyorum) 2 gb ram e cıktım, fanını ve klavyeyi yenileriyle değiştim, batarya oldukca zayıfladı, ama suan zerre fan sesi yapmadan tkır tıkır calısıyor. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mosch

Bi teknoloji mağazasına gidip teşhir netbooklara bakabilirsiniz. Ben var diye hatırlıyorum bitanesinde ama hangisindeydi unuttum

Teşhir de bir seferinde lg x140 mı x200 icin 1366 coz deniyordu. Vatanda, adama dedim cihazı acabilir miyiz. cunku cihaz kapalıydı. Adam olmaz dedi. Saka gibi. bir gormekistiyorum dedim. yok dedi. sonra forumlarda gordum ki o cihazda 1024
  • Casper yeni çıkan modellerinde 15.6" laptoplar hepsi 1366 çözünürlük + led ekran...!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarier

quote:

Orijinalden alıntı: Mosch

Bi teknoloji mağazasına gidip teşhir netbooklara bakabilirsiniz. Ben var diye hatırlıyorum bitanesinde ama hangisindeydi unuttum

Teşhir de bir seferinde lg x140 mı x200 icin 1366 coz deniyordu. Vatanda, adama dedim cihazı acabilir miyiz. cunku cihaz kapalıydı. Adam olmaz dedi. Saka gibi. bir gormekistiyorum dedim. yok dedi. sonra forumlarda gordum ki o cihazda 1024

dell netbooklar genelde 1366 oluyor. bir dell teşhirinde teyit edin.
  • Dell inspiron mini 1012 modeli 1366x768 çözünürlükte ben kendim kullanıyorum ama şu anda üretimi yok yerine 1018 modelini çıkardılardı. Ultrabook üretimine ağırlık vereceklerinden dolayı netbook üretimini bıraktılar. 2. el bulabilirsen al cihazda fan yok fan gürültüsü yok ısınma problemi yok tavsiye ederim
  • Markanın kendi sitesine bak, en net bilgiyi ordan alırsın.
  • dell bakayım. vatan veya darty de olabilir. Teşhirde varsa guzel olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.