Şimdi Ara

Hepsiburada Telefonu İade Almıyor Evo Servis Ayıplı Malda Usulsüzlük Yapıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 8.8.2017 tarihinde Hepsiburada dan Xiaomi mi 5s gold 32gb telefon aldım. Telefonu aldığımda kamerası odaklama yapmıyordu kronik hatasıymış. Evo servise gönderdik telefon sağlam kamera ayarları yapıldı diyerek yolladılar ve telefon geldiğinde aynı problem tekrar ediyordu. Hepsiburada çağrı merkezini aradım bu çağrı merkezi hiçbir işi halletmiyor bu arada sadece talep oluşturuyor ve taleplerinize sürekli aynı mesajlar kopyala yapıştır yapılıp yollanıyor çözüm bulmanız imkansız.
    Bu süreç bir ay sürdü ve bir ayın sonunda telefonum birkez daha servise gitti ve EVO bu sefer telefonun kamerasını değiştirdi. tamir istemediğimi bildirmeme rağmen telefonun kamerasını değiştirmişler. Değiştirirken telefonun sol kısmında ve üst kısmında bir cm genişliğinde ezilmeler ve arka kamera çevresinde çizikler mevcut hiç kullanılmamış telefonun kasasını berbat etmişler ve okadar kötü görünüyor ki acayip can sıkıcı zımpara gibi olmuş ezik yerler.
    Fakat asıl can alıcı nokta burası değil asıl nokta servis formu servis formuna kamera değiştirlidi bilgisi yerine "genel bakımları yapıldı" diye yazıp göndermişler. Bunu yazmalarının sebebi büyük ihtimal telefonun ayıplı mal statüsünden iadesini istemem sanırım yasal olarak bu yazıyla iptal ettiremem. Telefonun tamir gördüğünü zaten çocuğa sorsanız anlar. O telefonu hangi tamirci hangi akılla o şekilde gönderdi anlamış değilim resmen çöp etmişler kasa maf olmuş durumda inanılır gibi değil. Siz siz olun EVO dan uzak durun derim.
    Hepsiburada yı arıyorum siz ilgilenin diyorum birkez açıp kutuyu bakın diyorum fakat ne desem boş hiçbir ilgi alaka yok müşterinin arkasında kesinlikle durmuyor.
    Koşulsuz iade hakkımı bile kutu açılmış servis kabul etmiyor diye kullandırtmadılar.
    Ben telefonu evodan mı aldım Hepsiburada dan mı anlamış değilim, fatura hepsiburada ama muhattap Evo tam bir rezalet.
    İki buçuk ay oldu telefonu kullanamadım üstelik telefon resmen pert.
    Hepsiburada eskisi gibi değil dolandırıcılarla çalışıyor resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.