Şimdi Ara

Hesap lazım, Bi okuyun lütfen......

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen nisan da 17.evrende 50000 puandaki hesabımı birine verip ogame'i bırakmıştım.(özel sebeplerden dolayı) Şimdi tekrar başlamak istiyorum fakat biraz üstlerden başlasam diyorum tembellikten. Bırakmak isteyen arkadaşlar varsa bana verebilirmi? Pm den haber verebilirsiniz. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Kısacası yukarı puanlarda olup ta bırakmak isteyen arkadaşlara sesleniyorum, hesabınızı bana verirmisiniz hem sizin bırakmanıza da vesile olmuş olurum. Ben de bu şekilde bırakmıştım..(otuuuz5@hotmail.com)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otuuuz5 -- 2 Ocak 2007; 2:12:18 >

• Valla helal olsun, bu kadar kişiden bi allahın kulu da ogame bırakmak istemiyormuş ne diyeyim. Yok mu bi hayırsever hesabını verecek? Haydi birkaç hesaba birden bakan arkadaşlar bu kadar hesaba bakmak sizi yorar, verin birini ben pış pış layayım
  • kim kime hesap veriyor ki bu devirde msn patlat sife bulursun belki
  • kim bırakır ogame yi yaf her kez baglandı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darth Revan

kim bırakır ogame yi yaf her kez baglandı

aynen
  • ben bırakıyorum

oyunun 400k puanı var

40k filo var

sanırım o kadar emeğin biraz karsılıgı olmalı 100 YTL diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sess!zZ -- 2 Ocak 2007; 17:50:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

quote:

Orjinalden alıntı: Darth Revan

kim bırakır ogame yi yaf her kez baglandı

aynen

Belli mi olur biraz mola vereyim diyen birileri de çıkabilir
  • beeeeeen ama sonra 1 ay sonra başladım
  • Yok mu sıkılan? Hesabına güller gibi bakarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: assi

ben bırakıyorum

oyunun 400k puanı var

40k filo var

sanırım o kadar emeğin biraz karsılıgı olmalı 100 YTL diyorum

27 ise görüşelim...
  • Bende de bir hesap var hesap 4 kere vuruldu ama kademelerin yüksek olmasıyla hemen toparladım.(Sadece üretimle haftada 5k h.a basılabiliyor)Uzun süre ilk 100deydi şuan ilk 150de.Bütün sömlerde nanit mevcut.Anagezegende de nanit 4 .Araştırmalar gayet makul seviyede gereksiz araştırma yapmadığım için ilk 105te ama 2 kademe basılırsa ilk 100e rahatlıkla girilebiliyo.3 tane ayı ve bunların ikisinde sıçrama geçidi var.Gravitasyon açık dolayısıyla rip yapılabiliyor.Güzel bir teklif geldiği taktirde bırakmayı düşünüyorum...
  • ben sana karşılıksız hesap veririm 150k puanında 23.ewrende kimse almadı bende karşılıksız veririm ama sonra almam gerekebilir
  • adam paradan bahsediyor sen hesap vermissin :P
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.