Şimdi Ara

Hp DV5-1021ET KULLANICILARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
2
Favori
19.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle artık bir hp kullanıcısı olarak herkese merhaba diyorum ve 1021 et kullanan arkadaşlarımı buraya davet ediyorum yorumları ve sorunlarıyla:)

Bazı arkadaşlarımız ses konusunda şikayet ediyorlardı hemen açıklıyorum;

Arkadaşlar 1021ET sı olanlara sesleniyorum hafif bir ses geldiğinde pıt pıt şeklinde sol altta kasanın 3 ışık wardır en sagdakı hdd okumasıdır o ışık donduğunda olur o ses yani okuma sesidir ve gayet normaldir o ışık söndüğünde farkedeceksinizki sesde gidicek..Benim gibi paronayaklık yapan arkadaşlarımı rahatlatabilmişsem ne alaa:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fianna -- 14 Ocak 2009; 10:30:31 >

• dv5-1041 et modelı var onunda özellikleri güzel 1021 ile aynı sayılır ama onada bi bak 1021 hakkında benimde duyduğum kadarıyla çok ısınma söz konusuymuş 1041et'de de aynı şeyler gecerlimi ? Deneyen inceleyenler varsa yada kullananlar bizede fikir verirse seviniriz. Bende aynı konuyu açıcaktım denk gelmişken bende burdan takip ediyim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrjudge07

dv5-1041 et modelı var onunda özellikleri güzel 1021 ile aynı sayılır ama onada bi bak 1021 hakkında benimde duyduğum kadarıyla çok ısınma söz konusuymuş 1041et'de de aynı şeyler gecerlimi ? Deneyen inceleyenler varsa yada kullananlar bizede fikir verirse seviniriz. Bende aynı konuyu açıcaktım denk gelmişken bende burdan takip ediyim....
    yaklasık 2.5 aydır dv5-11130 kullanıyorum.forumda yazılanların aksine aşırı bir ısınma sorunuyla karsılasmadım ancak genede yazılanları gorunce ufak bi notebook sogutucu almak zorunda hissettim kendimi.Sistemi zorlayan oyunlar dısında hersey normal geldi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrjudge07

dv5-1041 et modelı var onunda özellikleri güzel 1021 ile aynı sayılır ama onada bi bak 1021 hakkında benimde duyduğum kadarıyla çok ısınma söz konusuymuş 1041et'de de aynı şeyler gecerlimi ? Deneyen inceleyenler varsa yada kullananlar bizede fikir verirse seviniriz. Bende aynı konuyu açıcaktım denk gelmişken bende burdan takip ediyim....
    quote:

Orjinalden alıntı: fbahadir07

arkadaşım yapıları aynı yanı sadece özellık ve ınc deısıo kullanan kımse yokmu acaba 1021et?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fianna

quote:

Orjinalden alıntı: fbahadir07

arkadaşım yapıları aynı yanı sadece özellık ve ınc deısıo kullanan kımse yokmu acaba 1021et?

Alıntıları Göster
    internette dolaşıyorum kımısı guzel laptop dıyor kımısıde hp alınmaz dıyor akıl verıcek kımse yokmu arkadaşlar LutfeN...

• quote:

internette dolaşıyorum kımısı guzel laptop dıyor kımısıde hp alınmaz dıyor akıl verıcek kımse yokmu arkadaşlar LutfeN...

Alıntıları Göster
    kardes bn senin soruna cevap veriim
    bnde çok uzun bi süre arştırma yaptım bu laptoplarla ilgili ve sonuc olarak hp 1021 et aldım

şimdi ısınma sorununa gelelim
    yaklasık 2 saat oyun oynuyorum aralıksız ısnıyor biraz ama oyun oynamassan sabahtan akşama kadar çalıştır hiçbir sorun yok eger 2-3 saatten daha fazla oyun oyncam diyosan laptopu biraz yukarı kaldıran alet var şöyle egmlı tutan hem kullanıslık(yazı fln yazarken )hemde pc hiç ısınmıyo

şimdi çok sorun çıkıyarıyo diolar bnde çok okudum onu bn sana söle açıklayım
    hp 10 pc saterken casper 3 acer 4 veya baska markalar(sony hariç) 6 satıyo durum böle oluncada 10 pc nin içinde sorun çıkan 3-4 oluyo
    ama diğer markalarda 1 tane çıkıyo buda formlarda sorunsuz pc ler gibi görünüyo
    ama alakası yok o pc ler piyasada az oldugundan sorunlarını anlatan kullanıcıda otomatikmen az oluyo

(bn bu pc yi 1 hafta önce bimeks ten kampayalıyken aldım 1890 a 12 ay taksitli keşke geçen hafta alsaydın)

inş sorunlarını bi nebze olsa çözmüşümdür :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperenel -- 2 Ocak 2009; 16:01:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alperenel

kardes bn senin soruna cevap veriim
    bnde çok uzun bi süre arştırma yaptım bu laptoplarla ilgili ve sonuc olarak hp 1021 et aldım

şimdi ısınma sorununa gelelim
    yaklasık 2 saat oyun oynuyorum aralıksız ısnıyor biraz ama oyun oynamassan sabahtan akşama kadar çalıştır hiçbir sorun yok eger 2-3 saatten daha fazla oyun oyncam diyosan laptopu biraz yukarı kaldıran alet var şöyle egmlı tutan hem kullanıslık(yazı fln yazarken )hemde pc hiç ısınmıyo

şimdi çok sorun çıkıyarıyo diolar bnde çok okudum onu bn sana söle açıklayım
    hp 10 pc saterken casper 3 acer 4 veya baska markalar(sony hariç) 6 satıyo durum böle oluncada 10 pc nin içinde sorun çıkan 3-4 oluyo
    ama diğer markalarda 1 tane çıkıyo buda formlarda sorunsuz pc ler gibi görünüyo
    ama alakası yok o pc ler piyasada az oldugundan sorunlarını anlatan kullanıcıda otomatikmen az oluyo

(bn bu pc yi 1 hafta önce bimeks ten kampayalıyken aldım 1890 a 12 ay taksitli keşke geçen hafta alsaydın)

inş sorunlarını bi nebze olsa çözmüşümdür :D

Alıntıları Göster
    keske ya haberım yoktu bıtane sogutucu alıcam zaten dostum 40 50 ytl ye 2100 e buldm bnde napalım artık daha ucuza satan bı yer warmı suan bıldıgın??

teşekkur ederım bılgını paylaştıgın ıcın:)

• quote:

keske ya haberım yoktu bıtane sogutucu alıcam zaten dostum 40 50 ytl ye 2100 e buldm bnde napalım artık daha ucuza satan bı yer warmı suan bıldıgın??

teşekkur ederım bılgını paylaştıgın ıcın:)

Alıntıları Göster
    Ben de 2 haftadır kullanıyorum bu laptopu.Forumda yaptığım kıyaslamalara göre bu aletin ısınma sorunu yok bence.Normal kullanımda zaten
    ısınmıyor.(Gpu 45-47 derecelerde)Oyunlarda da doğal olarak ısınıyor 76 derecelere kadar çıkıyor.Bu laptopun tek sorunu bence dokumatik tuşların
    arada bir oyunlarda takılma yapması.Onun dışında gayet memnunum.Ben vatanın yılbaşı kampanyasından 1800 e aldım kampanya 5 ocağa kadar devam ediyor ama şuan stoklarda görünmüyor yine de gidip bir şansını dene istersen almayı düşünüyorsan.

• quote:

Orijinalden alıntı: coolriver34

Ben de 2 haftadır kullanıyorum bu laptopu.Forumda yaptığım kıyaslamalara göre bu aletin ısınma sorunu yok bence.Normal kullanımda zaten
    ısınmıyor.(Gpu 45-47 derecelerde)Oyunlarda da doğal olarak ısınıyor 76 derecelere kadar çıkıyor.Bu laptopun tek sorunu bence dokumatik tuşların
    arada bir oyunlarda takılma yapması.Onun dışında gayet memnunum.Ben vatanın yılbaşı kampanyasından 1800 e aldım kampanya 5 ocağa kadar devam ediyor ama şuan stoklarda görünmüyor yine de gidip bir şansını dene istersen almayı düşünüyorsan.

Alıntıları Göster
    Bence ısınma diye birşey yok.1 günlüğüne arkadaştan Dv5-1020et modelini almıştım.Normal kullanımda dengeli modda 46-47 derece civarı.Call of Duty 5'te ise yüksek performans modunda yüksek ayarlarda oynadım 79-81 derece arası.Bence ısınma yok ama bilgisayarın altını 8-9 cm yükseltecek şekilde kenarlarına birşey koyarsan hiç ısınma diye birşey olmaz oyunlarda.Fiyatına göre süper bir notebook.Hayırlı olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanemre58

Bence ısınma diye birşey yok.1 günlüğüne arkadaştan Dv5-1020et modelini almıştım.Normal kullanımda dengeli modda 46-47 derece civarı.Call of Duty 5'te ise yüksek performans modunda yüksek ayarlarda oynadım 79-81 derece arası.Bence ısınma yok ama bilgisayarın altını 8-9 cm yükseltecek şekilde kenarlarına birşey koyarsan hiç ısınma diye birşey olmaz oyunlarda.Fiyatına göre süper bir notebook.Hayırlı olsun...

Alıntıları Göster
    arkadaşlar laptop bıtmış 1041 aradım bulamaınca oda bıtmış kampanyadakı urun hangı vatanda acaba lınk werebılırmısın dostum??

1021 weya 1041 2sıde olur ..cıldırcam ne arasam bıtmış:((((

• quote:

arkadaşlar laptop bıtmış 1041 aradım bulamaınca oda bıtmış kampanyadakı urun hangı vatanda acaba lınk werebılırmısın dostum??

1021 weya 1041 2sıde olur ..cıldırcam ne arasam bıtmış:((((

Alıntıları Göster
    http://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?product=NTBHPFW694EA0001
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/Pavilion_DV5-1041-4-GB-HP-DUNYASI,7312.html

• quote:

http://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?product=NTBHPFW694EA0001
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/Pavilion_DV5-1041-4-GB-HP-DUNYASI,7312.html

Alıntıları Göster
    dostum stokta yok onları bılıyorum..

• quote:

dostum stokta yok onları bılıyorum..

Alıntıları Göster
    5-1041'in var üstteki linkte
  • quote:

5-1041'in var üstteki linkte

Alıntıları Göster
    Dostum pahalı orası normale göre 200 ytl falan istanbulda stokta olan bı yer yokmu normal fıyatı 2350 :)
  • quote:

Dostum pahalı orası normale göre 200 ytl falan istanbulda stokta olan bı yer yokmu normal fıyatı 2350 :)

Alıntıları Göster
    Arkadaşm keşke 2 ocağa kadar alsaydın çünkü worlde %12 indirim vardı, ben 1 ocakta aldım 1021et yi 1871 tl ye geldi.... valla 2 gündür nerdeyse başından kalkmıyorum, bi tek bazen dokunmatk tuşlarda takılma oluyor okadar, başka bi sorunla karşılaşmadım henuz ama tabi herşey için cok erken... bi sorun olursa sizlerlede paylaşmaya çalışırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Filinta.89

Arkadaşm keşke 2 ocağa kadar alsaydın çünkü worlde %12 indirim vardı, ben 1 ocakta aldım 1021et yi 1871 tl ye geldi.... valla 2 gündür nerdeyse başından kalkmıyorum, bi tek bazen dokunmatk tuşlarda takılma oluyor okadar, başka bi sorunla karşılaşmadım henuz ama tabi herşey için cok erken... bi sorun olursa sizlerlede paylaşmaya çalışırım

Alıntıları Göster
    carrefour bımekste ındırımde son 2 gun arkadaşlar 1800 kusur artı kdv snrm 2000 ytl ye gelıo almaya gıdıyorum hadi hayırlısı...
  • quote:

carrefour bımekste ındırımde son 2 gun arkadaşlar 1800 kusur artı kdv snrm 2000 ytl ye gelıo almaya gıdıyorum hadi hayırlısı...

Alıntıları Göster
    aldım geldım arkadaşlar darısı sızın başınıza:)
  • quote:

aldım geldım arkadaşlar darısı sızın başınıza:)

Alıntıları Göster
    1 hafta önce bende vatandan aldım 1021et modelini bugun geldi ürün fiyat 1779 YTL :)

Kampanya vardı tüm stok 3 günde bitti ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: »LosTSouL«

1 hafta önce bende vatandan aldım 1021et modelini bugun geldi ürün fiyat 1779 YTL :)

Kampanya vardı tüm stok 3 günde bitti ..

Alıntıları Göster
    artık hıcbıyerde kalmadı laptop stogu yok ve cok memnunum cok guzel bı laptop ama 3 gb goruo sanrım 32 bıt kullandıgım ıcın.:)
  • quote:

artık hıcbıyerde kalmadı laptop stogu yok ve cok memnunum cok guzel bı laptop ama 3 gb goruo sanrım 32 bıt kullandıgım ıcın.:)

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar 1021 et modelinin Bimeks' de ki güncel fiyatını bilen var mı acaba?.. 1 hafta önce 1788 TL idi fakat kampanyayı kaçırdım..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.