Şimdi Ara

Hukuk için kaç lys ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

mat :41
    ede :44
    coğ:22
    Geo :20

(en kötü ihtimal) olursa hukuk şansım nedir eğer hukuk tutarsa hangi üniversitenin hukuğu olur (okul puanım iyi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carpatia -- 19 Mayıs 2012; 20:33:55 >

• Lütfen cevap alabilirmiyim fikri olan yokmu ?
  • Yardım edecek yokmu up..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carpatia

2)Ygs -5 te 28 bindeyim

(en kötü ihtimal) olursa hukuk şansım nedir eğer hukuk tutarsa hangi üniversitenin hukuğu olur (okul puanım iyi)

okul puanın kaç olur tahminen eğer 60 civarıysa 470 civarı 70se 480 civarı bu puanlarla marmara hukuk gelebilir anadolu hukuk uludağ hukuk dokuz eylül hukuk biraz zorlarsan istanbul hukuk olur derim
  • Okul puanında katsayılar kalktı 60 üzerinden 53-54 bekliyorum yorumun için teşekkür ederim
  • quote:

2)Ygs -5 te 28 bindeyim

Ben de 29 bindeyim ygs-5'te..Mat-Geo 40-20 Edb-Coğ 40-20 ikimizi de götürür hukuğa..
  • quote:

2)Ygs -5 te 28 bindeyim

bu netlerle çok büyük ihtimalle gelir. bende mfciyim ama tm sıralamam 58 binlerde ve hukuk istiyorum. edebiyatı halledebilirsem selçuk hukuk olacak inş. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
  • 71k Sıralama İle ;
    Mat - 2 : 40 Net
    Edebiyat : 40 Net
    Coğrafya : 23 Net
    Geometri : 18 Net İle Ben Dahi Gidebiliyorum..
    Siz Neyin Kafasını Yaşıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sosyal-Sol

71k Sıralama İle ;
    Mat - 2 : 40 Net
    Edebiyat : 40 Net
    Coğrafya : 23 Net
    Geometri : 18 Net İle Ben Dahi Gidebiliyorum..
    Siz Neyin Kafasını Yaşıyorsunuz?

evet arkadasım mıllet neler pesınde 42 mat 45 edebıyat hukuk olurmu dıyor alttakılerde zor falan diyor :D enteresan
  • çocuk iyi bir hukuk demiş o netlerle nasıl gidiyosun istanbul hukuğa merak ettim doğrusu :)
  • Cevaplayan herkese teşekkür ederim inşallah EMEK HARCAYAN herkes iyi bir yere gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: djwishbone

çocuk iyi bir hukuk demiş o netlerle nasıl gidiyosun istanbul hukuğa merak ettim doğrusu :)

Ben İlk Mesajda İyi Bir Hukuk İbaresi Göremiyorum..
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.