Şimdi Ara

Hundai Accent Admire 1,5 CDRI 2004

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle belli başlı bir takım sorular sorucam. İnternetten bazen aklıma takılan şeyleri araştırıyorum ama pek bulamıyorum. Ayrıca araçlar hakkında neredeyse hiç bilgim olmadığını da söyleyebilirim. Birkaç şey bilirim ancak tekniğe girdimi biraz tıkanırım yavaş yavaş öğreniyoruz onlarıda

Öncelikle araçta ABS yok sanırım. Bunu kesinleştirmek istiyorum. Göstergelerin olduğu yerde ABS ışığı var ancak hiç yandığını görmedim. Acaba bu gösterge standart ama aracın full olmasına göre mi var yoksa başka bişey mi emin olmak istiyorum . Ayrıca BURADA belli başlı şeyler yazmışlar. Bunu bi kesinliğe kavuşturursam iyi olur sanırım.
    Araçta 4 cam otomatik sis farları var hidrolik direksiyon vs. Öğrenmek istediğiniz bişey varsa cevaplayabiliriim.Ayrıca kendim frenleri test etmek için bastığımda bir keresinde abs gibi aracın altından o (taktak gibi gelen) sesi duydum. Biraz daha gidip tekrar fren yaptığımdada kızaklama oldu . Anlayamadım gitti bu durumu

2.si de yakıt tüketimi. Acaba çok mu yakıyor az mı yakıyor hiçbir fikrim yok . Göstergeler de manuel olduğu için az çok tahmin edebiliyorum.

Araçta bir miktar mazot varken 50 tllik Shell'den eurodizel mazot aldım sanırım litresi 4.35 mi neydi, Dün kontrol ettiğimde 141,7 km yol yapmışım bununla sadece şehir içinde trafiğe kalma dur kalk vs. mevcut.
    Dediğim gibi çeyreğin biraz altında mazot vardı . şimdi en son doldurduğumunda biraz altında yani 50 tllikten daha fazla mazot yakmışımdır diye tahmin ediyorum. Bana sanki çokmuş gibi geldi ancak deneyimli kişilerde duymak daha önemli benim için.

Şimdilik sorularım bunlar.

Cevap yazacaklara şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.