Şimdi Ara

İç dökme ve fikrileriniz lütfen kardeşlerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hafta sonunu zor atlattım, karın ağrısı-ishal-kabızlık- burun kanaması vs. İki günde iki iğne yedim. Çok yüksek hedefle girdiğim sınavda aklımın ucundan bile geçmeyen netler geldi. Ankara hukuk garanti vakflardan burs alırsam onları düşünürüm diye düşündüğüm halde çoğu hukuka yetmeyecek puanım var şu an elimde.
    Sizce tam ücretli bilkent-bahçeşehir mi ( ücretli okuycak adam değilim çok çok iyiydi sınavlarım sene içinde. Hem de arkadaş bulamamaktan korkuyorum) yoksa tutmaz gibi ama tutarsa dokuz Eylül ya da mezun ( mezuna kalan insanlar genelde konuları tam bitiremediğinden veya tam öğrenemediğinden kalıyor, ben 75 hedefle girdiğim ayt’de yapamadıkça daha da battım, battıkça daha da düştü netim. Sene içinde 38 altına düşmeyen matematiğim rezil oldu. Dersanede sınav çıkışı mat öğretmenleri bana yine 40 yaptın mı diye sorardı, düştüğüm hale bak. Matematikteki boşlar yüzünden edeblyata da dönüp bakmadım bile, sınavın bitişine bir buçuk saat kala ellerim titremeye başladı sonuç da hüsran)
    Yaşama sevincim kırıldı, hiç böyle hayal etmemiştim. Mezuna kalırsam kendimi çok geliştirebileceğime inanmıyorum çünkü tarih hariç konuların tam+ tamdı. Şimdi netleri duyuyorum da tıp kazanacak arkadaşlar okulda bana matematik soruyordu. Çok üzgünüm. Seneye girersem yine heyecalanmaktan, karın ağrısından korkuyorum.

• Hocam konuyla çok alakasız olcak ama matı nasıl böyle gelistirdiniz.
  • JackSmoke kullanıcısına yanıt
    Ah be hocam geliştirdım de ne işe yaradı. Bir buçuk senelik emeğim stres yüzünden heba oldu.

Final’in yıllık dergileri + Fem simetri 3 kitap + birey b geometri matematik ( tamamı değil) + onlarca deneme.

Gerçekten çok üzgünüm. Başkası olsa parayla mis gibi okulda okuma şansın varmış ne güzel diyebilir ama hazırlıkla beraber özel okul dünyanın parası ediyor ve benden akıllı olmayan adamın tam burslu okuyacak olması canımı sıkıyor. Herkes benden derece bekliyordu ama ben çevremin ve kendimin beklentisini psikolojik olarak kaldıramadım, düştüğüm hale bak. Öğretmenlerim bugün yarın beni arayacaklar ve benim telefonu açacak yüzüm yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Birjaponmucizesi

Ah be hocam geliştirdım de ne işe yaradı. Bir buçuk senelik emeğim stres yüzünden heba oldu.

Final’in yıllık dergileri + Fem simetri 3 kitap + birey b geometri matematik ( tamamı değil) + onlarca deneme.

Gerçekten çok üzgünüm. Başkası olsa parayla mis gibi okulda okuma şansın varmış ne güzel diyebilir ama hazırlıkla beraber özel okul dünyanın parası ediyor ve benden akıllı olmayan adamın tam burslu okuyacak olması canımı sıkıyor. Herkes benden derece bekliyordu ama ben çevremin ve kendimin beklentisini psikolojik olarak kaldıramadım, düştüğüm hale bak. Öğretmenlerim bugün yarın beni arayacaklar ve benim telefonu açacak yüzüm yok
    Hocam mezuna kalın bence eminim ilk 100 en kotu ilk 1000 e girersiniz bir yıldan bişe olmaz .şimdiden de sınavı düşünmeyin .

• Up :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.