Şimdi Ara

İlişkim varken başkasına ilgi duyma sıkıntısı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Suan cok güzel bir ilişkim var, insanların hayallerini belki süslüyordur ama o derece mükemmel. Sevgilime aşığımda bu konuda terettüdümde yok, önümden daha guzel bir kız bile geçse ilgi duymuyorum, cekici gelmiyor. Hersey bu kadar superken, avm de çalısan evime 200metre uzaklıkta olan bir bayan, anlamsız yere ilgimi çekiyor, daha hiç konusmadım ama sipariş alırken manalı bakıyor, bilerek yan kasadan almama rağmen, benim siparişle ilgileniyor. Konussam ilerletirim ama bilerek yaklaşmıyorum, siparişimi aldıktan 1saat sonra ise kızla ile aklımda hiçbirşey kalmıyor. Guzellik veya fiziki olarak hiçbir artısı yok ama bana etkisi oluyor, fizik olarak hatta çekici bile değil

Bu sıkıntı acaba ben sevgilimi sevmiyorummu sıkıntısını baş gösterdi bana, bundan bile korkar oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyetizma -- 12 Mart 2016; 15:26:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ten çekimi. Verebilceğim tek tavsiye onu kafanda kötüle. İğrenç biri haline getirmeye çalış veya bir erkekle gör Bence bu olaya çözüm getirir
  • Hocam akışına bırakın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akışına bırakıcak hevesleri zamanında aldım, aldatmak sıradan birşeydi benim için. Bu sefer cidden önem verdiğim, benim önemimi geçtim, bana önem verilmesi, kendimin sevilmesi, saygı çercevesinin her ikimiz tarafındanda aşılmaması. Bunları ben cok zor buldum ve kaybetmekte istemem. Aldatsam ruhu duymaz, kandırırımda ama ne gerek var. Öylesine takıldıgım biri olsa suan aldatmıstım ve buraya yazı yazmak yerine başkası ile takılıyordum ama önem verince iş değişiyor
  • Sadece aynısının sana yapıldığını düşün ona göre karar ver eğer yapsın diyorsan sen de aldat ayrıca ruhu duymaz filan o da seni aldatır ruhun duymaz bunu mu istiyorsun?
  • Prochnow kullanıcısına yanıt
    yapmıyacağımı söyledim söyledim zaten, sorun su hiçkimseye ilgi duymazken, yolda yürürken bile eskiden salyamın aktığı kıza şimdi dönüp bakasım gelmiyor. O derece sevgilimi seviyorum ama bu kıza karşı acayip birşey var ve sevgilimi sevdiğimden rahatsızlık duyuyorum bu ilgi duymama
  • Kardeşim mesela şöyle düşün bi üniversiteye gireceksin ama ders çalışman gerek ama ders çalışmak yerine kız arkadaşınla da takılabilirsin önemli olan 10 dakikalk zevk için hayatının geri kalanını kaybetmemek artık ne anlarsan.
  • Seninkiyle ayrılıp diğeriyle sevgili olsan ilerde aynı hissi yaşamayacağını kim garanti ediyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • onun evde patır patır sıçıp sümüğünü karıştırdığını sonra ağzına attığını düşün. ayağının çok pis koktuğunu falan aklına getir.
  • Ben aldatıyorum hemde her gün sorun yok takıl kafana göre
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.