Şimdi Ara

illuminati ve masonluk hakkında kesin tespitim!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hayvanlar gibi araştırma yaptım bende ilk başta bunların satanist olduğunu düşünüyordum ki hala bence olma ihtimalleri var.Ama artık kesin eminim ki bunlar ateist bundan şüphem kalmadı kanıt için eski mason dergisi olan mimar sinan dergilerini okuyun.

• ŞOK OLDUM !!
  • omg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Two Stroke -- 22 Ekim 2011; 16:32:16 >
  • masonlar zaten öldükten sonra dirilmenin var olduğuna inanmazlar ayrıca çok zeki insanlarda ateistiliği seçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi entrik4 -- 22 Ekim 2011; 17:21:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: entrik4

masonlar zaten öldükten sonra dirilmenin var olduğuna inanmazlar ayrıca çok zeki insanlarda ateistiliği seçer

+budizimi seçerler zeki insanlar
  • quote:

masonlar zaten öldükten sonra dirilmenin var olduğuna inanmazlar ayrıca çok zeki insanlarda ateistiliği seçer

Şimdi ateistsen bir sorum olacak.

Oradaki "da" niye ayrı değil?

Hı yok ateist değilim ama zeki insanlar ateist olur diyorsan buyur gerizekalı diyelim. Senin fikrin sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertdnc

quote:

Hı yok ateist değilim ama zeki insanlar ateist olur diyorsan buyur gerizekalı diyelim. Senin fikrin sonuçta.

yazdığım yorumdan bunları çıkardın helal olsun
    bence sen kesin ateist değilsin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mertdnc

quote:

yazdığım yorumdan bunları çıkardın helal olsun
    bence sen kesin ateist değilsin

Çok düşündün mü bari?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.