Şimdi Ara

İndirme Yaparken Hata

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçtiğimiz pazartesiye kadar hiç bir sıkıntı yoktu ancak pazartesi gününden beri ne bir dosya indirebiliyorum ne de youtube facebook veya herhangi bir siteden video/müzik izleyemiyorum.
    Tam olarak şöyle oluyor örneğin 8.5 MB lık bir dosya indiriyorsam 5 MB anında iniyor ancak bir anda indirme hızı 0 byte oluyor ve indirme başarısız oluyor.
    Youtubedan video açtığımda ilk 10 saniyesi doluyor ve sonrası hiç bir şekilde ilerlemiyor.
    İnternet hızı 8 mb sabit internet yavaş değil gayet iyi sıkıntı indirme ve video izlemede yaşanıyor , online oyunlarda vs. ping/lag yok.
    Aynı interneti telefondan kullanıyorum kablosuz ile ancak sıkıntı yok dosyada iniyor videoda izleniyor.
    Combofix yaptım , Kaspersky ile 2 kez tam tarama yaptım , sistem geri yükleme yaptım ancak hiç bir işe yaramadı.
    Yardımlar için şimdiden teşekkürler.

• virüs olabilir bilgisayarınızda format atmayı denedinizmi
  • Hayır çünkü şuan format atamam elimde cd yok internetten de indiremiyorum
  • aynı sorun bende de var dün formatladım ve sorun hala aynı çıldırıcam program güncelleyemiyorum edemiyorum speedtestten yapıyorum yaklaşık 7mb çıkıyor ama deli gibi yavaş ping desen yok. İnternetten bişey indiriceksemde idm ile indirebiliyorum sadece çözümü var mıdır 4 - 5 gün önce böyle bir sorunum yoktu kanser oldum artık.
     İndirme Yaparken Hata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KeeTee -- 19 Ekim 2014; 18:22:42 >

• Kesin bir çözüm değil Fakat Modemi sıfırladınızmı şu içe gömük düğmesinden kurulumu tekrar yapin umarim sorun çözülür.
  • ber134 B kullanıcısına yanıt
    TTNET TÜRKTELEKOM VE TÜRKSATTA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR ARADA OLUYOR SIK OLUYOSA
    Farklı sebebi olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.